Alina Pash та t-Zhuk представили нову версію хіта нульових «Amaga»

Опубликовано 5 июня 2020 г.

Зненацька.


«Amaga 2020» — не просто модернізований хіт, а нова історія, де могутня сарматська цариця Амаґа, об'єднавшись з індійськими богинями Білою Тарою й Сарасваті, закликликають до людей, аби все було «гойра» — (від угорського «ура!»).

Alina Pash чула хіт Тараса Жука (t-Zhuk) «Amaga» в 2003 році, коли ще вчилася в школі.

Під цю пісню танцювали на багатьох танцполах, вона лунала на радіостанціях, а кому було мало — скачував її з піратських сайтів.  

Alina Pash: «Хто б міг подумати, що мій перший рінгтон одного разу трансформується у нову історію, створену спільно з її автором?».

До олдскульного звучання додали традиційні індійські мотиви, а також речитатив і фірмовий закарпатський флоу Аліни Паш.

«Створюючи "Amaga" у далекому 2003-му році, як виключно експериментальний трек, я навіть не міг уявити, що він переживе стільки років і не втратить своєї актуальності. Минулого літа у мене з’явилася ідея створити кардинально нову його версію і я ні секунди не сумнівався в тому, хто з артистів органічно б вписався в цю історію. Пазл склався завдяки залученню музичної агенції "Много Воды"і напевно якихось вищих сил. Аліна з легкістю подарувала друге дихання треку, а я зі свого боку модернізував оригінальну версію для більшої автентичності», — розповідає t-Zhuk.

Трек «Amaga 2020» вже доступний для стримінгу та завантаження в усіх онлайн-магазинах. Реліз представлено лейблом Popcycle Records.

Alina Pash t-Zhuk

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев