Alina Pash «Pintea: Misto»: історії сьогоднішнього дня та власний всесвіт

Опубликовано 14 июня 2019 г.

Друга частина дебютного лонгплею Аліни Паш в цитатах та фактах. 


Гори та місто

«Pintea: Misto» — друга частина концептуального дебютного альбому Аліни Паш, присвяченого історії її далекого родича — напівміфічного закарпатського Робін Гуда Пинті Хороброму.

«Треклист обох частин альбому вибраний не випадково. Перша частина називається “Гори”. Я ж з гірського села. Гори тут — це символ рідного місця, моїх витоків, музичних коренів», — розповіла Аліна.


Звуки сучасного міста й молода гвардія

Аліна Паш: «Мені цікаво підтримувати молодих артистів. З новою енергією все виходить по-чесному».

«Misto», в першу чергу — це історії сьогодення. Динамічного життя в великому місті.

Якщо в першій частині альбому основним акцентом було етно-звучання, то лейтмотив другої частини— урбан-саунд, хіп-хоп і всі його актуальні варіації.

В другій частині платівки Аліна співає з Києва і про Київ. Різнобарвне місто з різними світами. Тут є хіп-хоп на французькій, російській та українській мовах, меланхолійний тріп-хоп на грузинській мові (трек «Dykhaly» з Ніні Нутсубідзе, учасницею «Х-Фактор 6»), нео-соул на англійській мові (спільний трек з 21-річним парубком WWWAAAVVVEEE).


Всесвіт Аліни Паш

Через дві частини альбому артистка створює свій власний світ — океан з ідей, образів і різних звуків. Фінальна пісня другої частини саме має назву «Ocean». Платівка «Pintea: Misto» — це вісім різних саунд-продюсерів, безліч дуетів і колаборацій, вайби від Іспанії (сингл «Radila»), Бразилії і аж до арабських мотивів (хіт-трек «Dela»).

Придбати альбом Аліни Паш «Pintea: Misto»

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев