5 причин потрапити на вертикальний концерт O.TORVALD у Києві

Опубликовано 17 июня 2020 г.

Cет-лист від прихильників, новий ударник та інші деталі.


18 липня український рок-гурт O.TORVALD зіграє концерт в готелі «Братислава». Аналогічний «вертикальний» концерт на цій локації відіграв гурт Greed Grey.

Женя Галич, фронтмен O.TORVALD:

«Коли я був на вертикальному концерті Green Grey, я не міг повірити, що це дійсно можливо, що всеце відбувається насправді! Ви в окремому номері, з друзями, на персональній вечірці, виходите на балкон, а перед вами величезна сцена, потужний звук, шикарне світло і нереальний вид на Дніпро та вечірній Київ! Це не просто концерт. Це нові, незнайомі відчуття. Повний кайф. Я мріяв зіграти щось подібне. І ось 18 липня O.Torvald вийде на сцену перед готелем Братислава. І я впевнений, що ті, хто буде на концерті, ніколи не забудуть ці відчуття незнайомого та драйвового. Замовляйте пісні і ласкаво просимо!»

Чому не варто пропустити новий концерт O.TORVALD у Києві 18 липня:

1. Ризик відміни концерту мінімальний

Концерт відбудеться у столичному готелі «Братислава». Люди купують не квиток, а номер у готелі, в якому одночасно можуть перебувати до чотирьох людей. Всі захисні та санітарні норми дотримані, а значить — шанс відміни подібного заходу мінімальний.

2. Унікальна концертна програма «Все з початку»

Цього разу гурт зіграє концерт «за заявками», тобто сет-лист складуть прихильники. На офіційному сайті O.TORVALD ви можете знайти спеціальну форму, на яку надсилаєте які саме пісні хочете почути. Гурт відбере найпопулярніші запити та складе з них концерту програму. Це унікальний шанс почути пісні, які хлопці не виконували вже багато років.

3. Рок-вечірка в номері готелю

Тільки уявіть: ви з найближчими друзями в номері готелю, у який ви в будь-який момент можете замовити їжу та напої. Виходите на балкон — а там сцену розриває рок-гурт, який грає ваші улюблені пісні. До того ж, хто сказав, що в один момент до тебе у номер не увірветься Женя Галич? Від цього ніхто не застрахований.

4. Це єдиний концерт, на який ти можеш прийти у банному халаті або в піжамі

Геть незручний одяг, цього разу можна дивитись виступ навіть у домашньому і тобі за це нічого не буде!

5. Також це буде один з перших відкритих концертів з новим ударником гурту Дмитром Карасюком (Merva, Grandma’pick), який замінив Hebi.

Готові до безпечної рок-вечірки?

Квитки

O.Torvald

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев