5 причин піти на концерт «Крихітки» у Києві

Опубликовано 4 февраля 2020 г.

Вже 14 лютого гурт «Крихітка» зігріє стомлені душі улюбленими піснями та прем’єрами. Спеціальний концерт, організований HMG, відбудеться в клубі Bel étage. Є як мінімум п’ять причин відвідати подію.


1. Крихітка — то ж любов

Зайдемо здалеку. 14 лютого — День всіх закоханих і тут зазвичай є два варіанти розвитку подій. Перший — у вас є друга половинка і ви плануєте провести вечір разом. І другий — від фото щасливих парочок і валентинок у стрічці соцмереж, здається, нікуди втекти. І в обох випадках похід на концерт «Крихітки» буде чудовим рішенням — як можливість зануритись у атмосферу романтики на концерті або заповнити музикою пустоту в душі і не заглядати цілий вечір в телефон, слухаючи знайомі пісні.


2. Рідкісна «Крихітка»

«Крихітка» — нечастий гість на концертній карті столиці. Останній сольний концерт в Києві гурт давав чотири роки тому. Під час творчої паузи учасники гурту не сиділи без діла. Зокрема, за цей час фронтвумен, Саша Кольцова увійшла в правління Суспільного мовлення та очолила благодійний фонд. Інші учасники гурту теж розбіглися хто куди: хто в сольні проекти, хто в справи далекі від музики. Окрім Києва в лютому також відбудеться виступ у Львові. Учасники не приховують, що наразі «Крихітка» — проект «вихідного дня». Тож невідомо, коли випаде наступна можливість почути гурт наживо.


3. Новий матеріал

Гурт планує випустити міні-альбом з джазових версій пісень, які були зіграні для проекту Istok live. Також очікуються нові треки та перевипуск першого альбому гурту, який тоді ще називався «Крихітка Цахес», на вінілі.

Нагадаємо, останній реліз гурту на даний момент — пісня «Без імені», що була випущена у 2015 році та була присвячена військовим волонтерам.


4. Культ «Крихітки»

«Крихітка» — певною мірою культовий український гурт. Все ж, він існує вже більше 20 (!) років. В свій час альбоми «Крихітки» стали проривом у жіночій ліриці на теренах української музики. На піснях гурту виросло ціле покоління, а молоді українські музиканти нерідко ставлять «Крихітку» у список виконавців, які надихнули їх на творчість. Команда «Бумбокс», наприклад, подарувала нове життя хіту «Крихітки» «Ангела, як я» у своєму новому альбомі «Таємний код. Рубікон». Спеціально для цієї версії Каша Сальцова перезаписала приспів у студії «Бумбокс». 


5. Улюблені треки наживо

Все ж команда не може бути культовою без пісень, що роблять його таким. У «Крихітки» таких предостатньо. «Рецепт», «На першому місці», «ВМНК», «Вменеємен», «Ангела, як я», «Хлопчик для серцебиття»... У гурту лиш два альбоми (не кількістю, а якістю), тому шанси почути улюблену пісню на концерті досить високі. Хто зна, може почуємо «класику» в нових аранжуваннях? Дізнатися можна лиш на концерті.

І це все чекає нас вже 14 лютого у Bel étage.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев