5 фактів про новий альбом Postman «City Freak»

Опубликовано 28 ноября 2019 г.

Нові інструменти та звучання, власний лейбл, Карпати, Нік Дрейк та тур у Німеччині.


Альбом вийшов різним та багатогранним — від аскетичної «Води», яка народилась у Карпатах, до кислотно-плавленого джему в «True Detective».

Новий Postman

«City Freak» — це вже другий студійний альбом Postman, сольного проекту учасника гурту 5 Vymir Костянтина Почтаря.

Робота над альбомом проходила з весни по осінь в столичній студії Lipky Zvukozapys. За запис, зведення і мастеринг знову відповідав колега Костянтина по 5 Vymir Вадік Лазарєв, який також зіграв на клавішних у двох піснях.

Участь у записі майже 10 музикантів суттєво вплинула на нове звучання пісень Postman. До звичного гітарного фолку додались барабанами, елетрогітари, струнні і духові, драм-машини і електроорган.


Карпати, Боб Ділан, Нік Дрейк та Radiohead

Альбом складається з п’яти англомовних пісень, трьох пісень українською і однієї інструментальної композиції.

Референсами до «City Freak» стали як гуцульський фольклор, так і психоделія 1960-х, Раві Шанкар та Radiohead, Боб Ділан та Нік Дрейк.


Стосунки героя і великого міста

В центрі альбому — стосунки героя і великого міста, яке водночас страшенно приваблює і відштовхує. У ньому зібрані історії про міських навіжених, загублених туристів, продавців наркотиків і завсідниць нічних барів, автостопщиків, повій, шукачів істин, пригод, і вірних друзів серед них. «City Freak» — це музика вічної дороги від міста до міста, від дому до чергового готелю з тонкими стінами.

Костянтин: «Мегаполіс, як і океан, буде завжди сильнішим, як би ти не намагався осідлати хвилю і чинити супротив. Єдиний варіант — розчинитись у ньому, бути як вода. Починаєш приймати його чудернацькі форми і розтікатись розписаними графіті вулицями, не озираючись, ходити в темряві закутків старих кварталів і вдихати запах мокрого асфальту, під яким світять зірки.

Чи заглянути опівночі в улюблений бар, де чомусь кілька днів поспіль грає погана музика, спробувати на смак небо перед найкрасивішим літнім світанком і, не прощаючись, рушити далі, до найвищої гори, перетворитись на швидкий холодний струмок, що мчить до моря. У “City Freak” мені хотілось зруйнувати цю стіну між реальним і абстрактним».

Postman on Spotify

Postman on Apple Music

Postman on Google Play


Власний лейбл

Альбом вийшов на київському лейблі WATRA, співзасновниками якого є Костянтин Почтар та режисер Андрій Бояр. Весною 2020 року лейбл планує представити «City Freak» на вінілі.

Першим релізом лейблу став сингл «Northern Light», кліп на який присвячений Києву і знятий на плівку Super8.


Нове турне

Тур на підтримку альбому розпочнеться у Німеччині на початку лютого.

05.02.2020 — Köln (Kulturcafe Lichtung)
06.02.2020 — Aachen (Zuhause)
15.02.2020 — Neukirchen (ScalaAdorf)
13.03.2020 — Bamberg (Freiraum)
14.03.2020 — Nuremberg (TBA)
15.03.2020 — Viechtach (Altes Spital)
18.03.2020 — Mainz (Dorett Bar)
20.03.2020 — Eisenach (Lebemann)
Postman Watra

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев