5 фактів про дебютний альбом «Тимпаче» «23»

Опубликовано 18 октября 2019 г.

Столичні рокери «Тимпаче» існують вже декілька років, але до дебютної платівки доросли лише зараз.

На які жертви пішли музиканти заради запису альбому, про що саме співають хлопці та інші цікаві факти про альбом «23» — в спеціальному матеріалі Open.ua.


14 історій від 23-річних рокерів

До альбому «23» потрапило 14 пісень. Чому саме «23»? Бо учасникам гурту Вові, Оресту, Максиму і Артему — сьогодні 23, а їх однойменний дебютний альбом — це історія юнацтва і дорослішання, яскраві спогади першого досвіду — закоханості, подорожей, знайомства зі сценою та новою музикою.

Вова Колотуша, фронтмен «Тимпаче»: «Альбом почався в 13 років, а закінчився в 23. Десять років життя на одному альбомі, де перша пісня про мрії, а остання — про надію».


10 місяців роботи

Усі пісні наповнені авантюрним духом рок-н-ролу, який живе не тільки в звуках, але і в серцях. Заради втілення давньої мрії четверо рок-романтиків кинули свої роботи і на 10 місяців замкнулися в столичній студії «ЗвукоЦех», щоб записати потужний дебютник.


Альбом у цифрах та фактах

Студійним процесом керував досвідчений майстер звуку Денис Ямбора, відомий по роботі з гуртами «Мачете», «Друга Рiка», Vilna, Dakh Daughters та багатьма іншими.

Ось лише декілька фактів про 10-місячну роботу над «23»: 5 гітар, 20 гітарних примочок та 16 мікрофонів для запису барабанів.


Денс-рок, панк, хард-рок та пісні-присвяти

Орест Григорець, гітарист гурту: «“23” — це велика і багатогранна платівка. У ній цілий спектр почуттів. Музичний оазис, де є місце для кожного. 14 композицій — 14 історій про радість, смуток, щастя, захват і любов. Кожна пісня наповнена тією енергією, що постійно пульсує в нас. Вона жива і вона справжня».

В піснях опосередковано чи прямим текстом згадуються Поділ, Нью-Йорк, Брюгге, а також столичний Зелений Театр (пісня «Коли клуби запалюють вітрини»).

Денс-рок пісня «Рожеві окуляри» є однією з перших пісень, написаних Вовою під враженням від творчості Green Day. Динамічний панк можна почути в пісні «Ніч».

Вже відомий сингл «Венера» присвячений давньому шкільному коханню фронтмена «Тимпаче». Знайшлося в альбомі місце хард-року («Доки ще живий»). Одним словом — зухвало.


Нові «Птахи» лейблу Mnogo Vody

Напередодні альбому гурт презентував сингли та кліпи «Птахи» і «Венера». Режисером обох кліпів став Кирило Светашов, відомий по роботі з Brunettes Shoot Blondes.

Альбом вийшов на новоствореному лейблі Mnogo Vody. Дати концертів на підтримку альбому стануть відомі згодом.

Слухати альбом «23»

«Тимпаче»

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев