5 цитат Cepasa про новий альбом «Dark Beauty»

Опубликовано 5 ноября 2018 г.

Електронний продюсер та музикант Павло Ленченко випустив альбом «Dark Beauty». Це перший новий альбом проекту Cepasa за 2 роки і четверта студійна платівка в дискографії Cepasa.

Нові композиції Cepasa є саундтреком до роздумів на тему «Пошук себе, єднання з самим собою та навколишньою тишею без сотнів акаунтів і чатів». Коли ти раптом починаєш її помічати. Темну красу. Dark Beauty.

iTunes

Google Play

Spotify

Deezer

Слухаємо новий лонгплей та дізнаємось про «Dark Beauty» від самого Cepasa.


Я не прагну випускати нові треки кожні півроку. Я повертаюся тільки в той момент, коли ступаю на поріг нових відкриттів.

1. «Це, мабуть, найбільш захоплюючий, усвідомлений і серйозний запис, над яким я коли-небудь працював».


2. «Цей альбом не допоможе вийти з депресії, оточивши теплом і турботою, як це могли зробити попередні альбоми “Doing Right” (2012) або “Noises” (2016). Він не змусить думати над влаштуванням світу, як це міг робити “Nove” (2014)».


3. «Новий альбом говорить слухачеві: вставай і йди вирішувати свої реальні проблеми. Ніхто з нас не ідеальний. Але у тих, хто діє, все обов’язково буде добре».


4. «Електронна музика завжди використовує новітні технології. Як електронному музиканту, мені необхідні постійні експерименти і переосмислення власних методів створення музики. Я не прагну випускати нові треки кожні півроку. Я повертаюся тільки в той момент, коли ступаю на поріг нових відкриттів».


5. «Моя мама працювала інженером в проектно-дослідницькому інституті. Величезний висотний сірий будинок завжди вражав мене своєю величчю. Я пам’ятаю його з дитинства. Раптом все склалося.

На самому верхньому поверсі між шахтами ліфтів і серверними кімнатами звільнилося приміщення з високими стелями і неймовірним видом на Київ. Тепер це наша нова студія. Зараз ми жартома називаємо її BBC Radio 1. Другу студію я побудував вдома. В дуальності знайшов свій секрет натхнення. І це стало справжнім проривом!».

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев