Granula Grace — чи не перші яскраві дебютанти 2019 року на українській музичній інді-сцені. Минулого тижня гурт презентував свій перший міні-альбом Granula Grace. ЕР вийшов на лейблі Vidlik Records, а саунд-продюсером платівки виступив Євгена Філатов (The Maneken).
Після релізу пісні GG залишились у нашому плейлисті, тому нам стало цікаво як вони народжувались. Отже, як з’явивалась загадкова дівчинка Ґрейс, чому гурт вирішив створювати музику без гітар, скільки часу пішло на запис міні-альбому — в спеціальному матеріалі на Open.ua.
1. Міні-альбом «Granula Grace» народився із збірки, яку гурт так і не видав. В цілому, вона подобалась музикантам, але звучання здавалось незавершеним. Вони написали Євгену Філатову (The Maneken) і він запропонував попрацювати разом. В процесі Євген повністю змінив уявлення гурту про написання та звучання власної музики. Від попередньої збірки лишилось 10 тактів...
2. В студії музиканти провели всього 5 годин, але підготовка до сесії тривала 1 рік.
3. Коли останній мультитрек відсилався на зведення, у музикантів згорів комп’ютер. То була пісня «Стріли». Але за 2 тижні гурт відновив інформацію.
З цією композицією пов’язана ще одна історія. Коли Granula Grace працювали над нею, то відчули легкий жіночий вокал. Так народився образ маленької дівчинки, яка і стала четвертим учасником команди — Ґрейс.
4. На електронне звучання Granula Grace вплинув випадок. Коли команду залишив гітарист інші учасники вирішили не шукати йому заміну, а робити музику без «гітарного звуку».
5. Всі тексти пісень міні-альбому написані таким чином, аби дати як можна більше простору для їх трактувань. Музиканти хочуть, щоби вони жили своїм життям, а рідними їх зробила уява слухачів.
Написать комментарий
Подпишите комментарий
Ваш комментарий добавлен!
Если вам интересно быть в курсе обсуждений этого поста, подпишитесь на комментарии.
Нет, спасибо
Спасибо! Комментарий добавлен!
Если вам интересно быть в курсе обсуждений этого поста, подпишитесь на комментарии введя свой электронный адрес.Комментарий будет опубликован после проверки
Для того, чтобы подписаться на комментарии этого поста введите свой электронный адрес.Спасибо! Комментарий добавлен!
Спасибо!
Ваш камментарий будет добавлен после модерации!
Спасибо!
Вы успешно подписались на комментарии!
Редактировать комментарий
Ответить на комментарий
Подпишите комментарий
Ваш комментарий добавлен!
Если вам интересно быть в курсе обсуждений этого поста, подпишитесь на комментарии.
Нет, спасибо
Комментарий добавлен!
Если вам интересно быть в курсе обсуждений этого поста подпишитесь на комментарии введя свой электронный адрес.Комментарий будет опубликован после проверки
Для того, чтобы подписаться на комментарии этого поста введите свой электронный адрес.Спасибо! Комментарий добавлен!
Спасибо! Ваш камментарий будет добавлен после модерации!
Спасибо! Вы успешно подписались на комментарии!