Міжнародний фестиваль короткого метру 4:3 розпочав прийом заявок у конкурсні програми

Опубликовано 18 апреля 2022 г.
Автор: Open.ua

 

Фестиваль планує відбутися з 11 по 14 серпня 2022 року в Івано-Франківську.


Кінофестиваль 4:3 — це різні види публічних подій: кінопокази, лекції, дискусії та воркшопи від українських діячів культури. 
 
Цьогоріч організатори Міжнародного фестивалю короткого метру 4:3 анонсували дві конкурсні програми — національна та міжнародна. В конкурсі можуть взяти участь фільми, хронометраж яких є меншим за 30 хвилин і котрі вироблені після 1 січня 2020 року. Приймається ігрове, документальне, анімаційне та експериментальне кіно. 
 
В українській програмі немає плати за подачу, а в міжнародній є — 10$ та 5$ для студентів («ранні пташки»), 15$ та 10$ для студентів («пізні пташки»).
 
Через російське вторгнення організатори скооперувались з ГО «Рух Опору» на базі Франківського Драмтеатру для допомоги тим, хто стоїть за нас: 50% від отриманих коштів ми будемо донатити їм, а вони в свою чергу — закриватимуть потреби ЗСУ.
 
Також, є позаконкурсні програми, де обмежень немає — головне, щоб фільм був у 4:3. Entry fee ідентичне конкурсним програмам.
 
Специфічною рисою та новизною фестивалю є показ стрічок, відзнятих лише у форматі 4:3.
 
Подати свій фільм можна через платформу filmfreeway.com до 30.06.2022, результати відбору планується оголосити до 10.07.2022.
 
 
Організатори планують розширювати кількість локацій, задіяти історичний центр міста, додати міські кінотеатри та галерейні простори.
 
Також планується розширити програму, додавши більшу кількість дискусій і, що цікаво, відкрити вікно для перформативного мистецтва. 
 
«В певній мірі, ми продовжимо рух в сторону “анти-фестивалю”, який буде тяжіти більше до нішовості і експерименталізму, ніж до пафосної зарозумілості класичної кінофестивальної форми», — наголосили організатори події.
 

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев