KyivMusicFilm запустив онлайн-кінотеатр «ТИТР»

Опубликовано 27 мая 2022 г.

Жодних підписок, в доступі вже близько 40 стрічок.


 
Сьогодні в Україні запрацював нішевий онлайн-кінотеатр «ТИТР, у якому можна буде легально подивитися кіно про музику, моду, культуру та незалежні європейські стрічки.
 
ТИТР створила команда проєкту KyivMusicFilm: «Ми робимо онлайн-кінотеатр, щоб ділитися класним кіно ще й в онлайні».
 
У доступі будуть близько 40 стрічок, серед яких: «Gimme Danger. Історія Іггі та The Stooges», «Неможливий проєкт», «Секс, мода, диско», «Рейв», «Берлінський фейсконтрольник», «Середина 90-х», «Вів'єн Вествуд: панк, ікона, активістка», «Жан-Поль Ґотьє: Freak&Chic», «Бенксі: мистецтво поза законом», «Гітлер проти Пікассо», «Гоген на Таїті. У пошуках втраченого Раю» та інші. Надалі бібліотеку фільмів планують постійно оновлювати.
 
Механіка роботи кінотеатру дуже проста: зайшов, купив квиток, подивився. Не потрібно оформлювати жодних підписок абощо. Потрібно лише обрати один крутий фільм серед інших крутих фільмів.
 
«Ідея проєкту виникла ще з початком пандемії, тоді весь світ переносив все з офлайну в онлайн. Ми спробували різні варіанти та врешті зрозуміли, що єдиний вдалий спосіб показувати наше кіно — це власний кінотеатр. Майже 2 роки пішло на те, щоб знайти можливість для створення платформи. Зараз ми нарешті робимо наші перші кроки», — додають засновники «ТИТРу».
 
Переглянути кіно може будь-хто, потрібно лише купити квиток за 90 гривень. Усе як у звичайному кінотеатрі. Кожним квитком можна скористатись впродовж тижня з моменту купівлі. Кількість переглядів стрічки за цей час необмежена.
 
25% від прибутку буде перераховано в фонд «Повернись живим».
 
Також буде доступна опція «подарувати квиток» іншій людині. Потрібно буде лише вказати адресу, на яку його потрібно надіслати.
 

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев