Перший тизер-трейлер фільму-концерту «Розділові Наживо»

Опубликовано 9 октября 2019 г.

В кіно у грудні 2019 року.


Фільм-концерт «Розділові Наживо» — це екранізація перформансу «роздІловІ», культового мультидисциплінарного проєкту мистецької агенції АртПоле за участі Сергія Жадана (текст / голос), Олі Михайлюк (ідея / візуалізації), Олексія Ворсоби (музика / акордеон), Томаша Сікори (музика / експериментальні інструменти та саксофон) та Сергія Пілявця (VJ).

Напередодні діджитал-релізу, у програмі «Культура діалогу» на UA:Суспільне відбулась прем’єра першого офіційного тизер-трейлеру фільму-концерту «Розділові Наживо». В прямому ефірі його представили режисер фільму Вадим Ільков та ідеолог проєкту «роздІлові» Оля Михайлюк.

«Під час зйомок нашим завданням було вловити моменти, які мають кінематографічну цінність. Але все одно ми тримались за той матеріал, який вже був у «роздІлових». Ми його не змінювали, не міняли його місцями, не додавали якогось бекстейджу. Ми все знімали одним кадром і в цьому величезна різниця — технологічна, смислова, та й стилістична, – від художнього кіно», — розповів режисер фільму Вадим Ільков.

«Вадим у цьому сенсі такий собі перекладач. Тобто є перекладачі, які працюють зі словами, а є перекладачі, яким доводиться працювати з такою дивною мовою, якою “говоримо” ми. Тому цей фільм — один з можливих перекладів “роздІлових”», — розмірковує ідеолог проєкту Оля Михайлюк.

За монтаж першого тизер-трейлеру відповідав Віктор Онисько, талановитий український режисер монтажу, відомий за роботою над фентезі «Сторожова Застава», військовими драмами «Незламна» та «Черкаси», а також фільму «Захар Беркут», який виходить в прокат вже завтра.

Віктор Онисько: «У монтажі я найбільше люблю розповідати історії. Але у цьому фільмі-концерті на перетині музики, поезії і графічних образів народжуються настільки об'ємні переживання, що не хотілось ловити їх у тісну клітку конкретики. Тож тизер трохи про магію — мало що насправді зрозуміло, але багато чого насправді відбувається».

Прем’єра фільму-концерту «Розділові Наживо» у кінотеатрах країни запланована на грудень цього року.

Дистриб’ютором стрічки в Україні стала компанія KyivMusicFilm.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев