Магія автентичної кухні та сила мрії: другий трейлер до фільму «Смак Свободи»

Опубликовано 19 февраля 2024 г.

Кулінарна love story у кіно вже з 7 березня.


FILM.UA Distribution представила другий трейлер романтичної комедії про високу українську кухню та пошуки своїх справжніх бажань «Смак Свободи».

Новий трейлер «Смак Свободи» розкриває історію головної героїні Варі (акторка та блогерка Ірина Кудашова), як понад усе мріє присвятити життя улюбленій справі – кулінарії. На її шляху чимало перешкод, але коли ти щиро чогось прагнеш та маєш сміливість мріяти – усі двері, зрештою, відчиняються.

Життя Варі докорінно змінює дивовижна знахідка — книжка призабутої легенди української кухні Ольги Франко «Перша українська загально-практична кухня». Авторка книги й сама присутня у стрічці — її зіграла легендарна актриса Ірма Вітовська. Творці фільму радилися з нащадками родини Франко щодо спогадів про пані Ольгу, сімейних українських традицій та страв, які готувала майстриня кулінарії. А гастрономічною експерткою фільму стала Маріанна Душар, дослідниця української кухні. «Смак свободи» зображує нашу національну кухню не лише з боку улюблених домашніх смаколиків, але і як справжні витвори високого кулінарного мистецтва.

«Вихід є завжди — це моя улюблена фраза, яка належить моїй героїні Ользі Франко. Окрім того, що ця стрічка десь певною мірою світла, лірична, про мрію та казку, сімейна, для мене вона ще й надзвичайно,  в такому тонкому змісті, патріотична. Не в тому сенсі, в якому це слово часом експлуатують, а, справді, про нашу гордість, нашу памʼять, наше минуле й сьогодення, про те, що ми повинні любити  і поважати себе», — коментує Ірма Вітовська.

У епізодах фільму з’являться: співачка Джамала, шеф-кухар, ведучий шоу «На Ножах» Алекс Якутов, модель, блогерка та телеведуча Вікторія Маремуха, модель і телеведуча Алла Костромічова, співак АСАФАТОV.

«Смак Свободи» — один з останніх фільмів українського актора Павла Лі, який загинув 6 березня 2022 року від рук російських солдатів.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев