Зірка серіалу «Breaking Bad» Джанкарло Еспозіто їде на Comic Con Ukraine 2021

Опубликовано 12 августа 2021 г.

Чотириразовий номінант на «Еммі» Джанкарло Еспозіто стане гостем цьогорічного Comic Con Ukraine.


Напередодні Comic Con Ukraine 2021 краще зателефонувати Солу. Чому? Бо Джанкарло Еспозіто, він же Ґуставо «Ґус» Фрінґ, він же Мофф Ґідеон («The Mandalorian»), він же Антон Кастільо («Far Cry 6») завітає до Києва. Де і коли? Арт-Завод «Платформа», 4–5 вересня.

Джанкарло Еспозіто — саме та людина, яка подарувала всесвіту серіалів Breaking Bad і «Краще дзвоніть Солу» одного з найбільш харизматичних лиходіїв. Погодьтеся, неможливо уявити епопею Гайзенберга й Пінкмана без антагоніста Фрінґа. Так само немислимо й те, що головний лиходій «Far Cry 6» постане на конвенції в усій своїй «диктаторській» красі, але це так. Ба більше — фанатів чекатиме фото- і автограф-сесія c актором.

Переглянувши проби Еспозіто на роль Фрінґа шоураннер Вінс Гілліган вигукнув: «О господи, я навіть не знав, що ми можемо отримати собі цього мужика!». Тепер знаємо, Вінсе, адже Джанкарло Еспозіто навідається й на Comic Con Ukraine 2021.

Окрім зустрічі з Ґуставо «Ґусом» Фрінґом із «Breaking Bad», фанів поп-культури чекатимуть два дні справжніх гіковських розваг. Це й масштабне Cosplay- та Cover Dance-шоу, і найбільша в країні Алея художників, і знайомство з моделлю Леді Дімітреску з відеоігри «Resident Evil: Village» Геленою Манковською, й ігрові турніри, і музична сцена, де серед хедлайнерів — творці саундтреку до «Відьмак 3» Percival, автор чуттєвих каверів на KAZKA кореєць Song Wonsub та колаба Aghiazma з Super Sus, і величезний тематичний маркет, й офіційні стенди від компаній кінопрокату й ігрових розробників, і зона настільних ігор, і безліч вражаючих фотолокацій. Тож, якщо ви випадково без квитка, саме час розжитися пропуском на головне гік-свято 2021.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев