В Україні покажуть документальний фільм «Imagine: Джон та Йоко»

Опубликовано 5 сентября 2018 г.

До Дня народження Джона Леннона.


KyivMusicFilm запрошує на кінопокази документального фільму «Imagine: Джон та Йоко», який вперше світ побачив у 1972 році.

До річниці Дня народження Джона Леннона виходить оновлена версія фільму, що кадр за кадром була відреставрована з оригінальних матеріалів. Звук також не залишився поза увагою: володар трьох «Греммі», Пол Хікс, зробив так, що під час перегляду ви відчуєте себе у кімнаті разом з самим Джоном.

У стрічці «Imagine» режисери Джон Леннон та Йоко Оно зафільмували процес запису однойменної платівки, а продюсер гурту, Філ Спектр, додав свою візуальну інтерпретацію композицій.

Окрім Джона та Йоко у фільмі з’являються Джордж Харрісон, Фред Астер, Дік Каветт, Енді Ворхол та інші. До оригінальної версії стрічки творці додали ще 15 хвилин матеріалу, що не був показаний раніше — записи «How Do You Sleep?» та «Oh My Love» у студії Джона, а також особиста версія «Oh Yoko», знята протягом акції «Bed-in for peace».

«Всі, хто працював над альбомом Imagine — люди миру, і це дуже просвітляючий та захоплюючий досвід. Пам’ятайте, кожен з нас може змінити світ», — Йоко Оно.

9 жовтня, кінотеатри мережі «Планеті Кіно»

11 жовтня, кінотеатр «Київ»

Facebook-зустрiч

Фільм демонструється мовою оригіналу з українськими субтитрами.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев