Учасниці Dakh Daughters озвучили героїв мультфільму «Коко»

Опубликовано 10 ноября 2017 г.

Нова пригода Disney\Pixar.


23 листопада в український прокат виходить анімаційна пригода «Коко».

Дев'ятнадцята повнометражна картина студії Pixar — це історія Мігеля, який мріє піти шляхом свого кумира Ернесто де ла Круза, найславетнішого співака в історії Мексики. Але в родині Мігеля музика суворо заборонена, тому хлопець вирушає у потойбіччя, щоб розгадати давню таємницю свого роду, заховану у Світі Мертвих.

Потойбічних тітоньок Росіту і Вікторію дублювали учасниці гурту Dakh Daughters, актриси театру «ДАХ» Руслана Хазіпова та Соломія Мельник.

«Ми багато граємо в театрі та гастролюємо з концертами, а зараз отримали абсолютно новий фантастичний досвід. Своїх ексцентричних героїнь ми намагалися наділити унікальними рисами, гадаємо наші характери добре лягли на кумедних тітоньок.

Містичний Світ Мертвих у стрічці виглядає дивовижно, нам імпонує  містика, адже творчість завжди перебуває десь між світом матеріальним і тим іншим, невидимим. Нам цікаво все це переживати.

Чудово працювалося на студії дубляжу, вони надзвичайно професійна команда, дуже грамотно ставлять завдання акторам. Після роботи над “Коко” хочемо потрапити у Мексику, ця культура зачаровує, а фольклор перетинається з українським. Сподіваємося українські глядачі зацінять нову  магічну історію!», — розповіли.

До команди українського дубляжу «Коко» також приєдналися Валентина Хамайко та Юрій Ткач.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев