У Києві відкриють ресторан, де будуть працювати люди з синдромом Дауна

Опубликовано 12 августа 2019 г.

В ресторані обіцяють смачно годувати, створювати доброзичливу атмосферу для гостей та розвивати суспільні цінності.

 


Восени 2019 року в столиці планують розпочати будівництво найдобрішого ресторану в Києві — Big Hug, головна мета якого — надати робочі місця людям з синдромом Дауна. Прибуток закладу буде вкладатися в благодійні проекти.

Зараз йде збір коштів на будівництво ресторану. На перший етап необхідно зібрати 50 000 євро, на момент публікації новини зібрано 5 700 євро.

Автори проекту запустили цікаву систему збору коштів і популяризації ідеї. У процесі зустрічей і креативних брейнстормів виникла ідея додати живопису в інтер’єр і зобразити всесвітньо відомі твори мистецтва. На стінах закладу будуть репродукції епохальних художників, серед яких: Сандро Боттічеллі «Народження Венери», Леонардо да Вінчі «Посмішка Мони Лізи» і «Таємна Вечеря». Але на стінах Big Hug ролі Мони Лізи, апостолів і Богині Венери дістануться наймилішим створінням — пандам. Саме ці ведмедики у багатьох асоціюються з безпосередністю, добротою і ніжністю. Тож команда з партнерами випустила милу плюшеву панду і кожний бажаючий може придбати символ доброти і ніжності, іграшку Big Hug — талісман майбутнього ресторану.

Автори ініціативи — засновниця благодійного фонду «Анкора» Іда Антонян і засновник благодійного фонду Help Bank Гаруша Антонян.

Гаруша Антонян: «Наша сім'я займається нерухомістю і одне з приміщень, ми передаємо під ресторан Big Hug. Від моменту ідеї до сьогодні ми виконали дуже багато роботи. Бізнес-план, пошук партнерів. У нас зібрана сильна команда експертів-волонтерів, які будуть реалізовувати проект — архітектори, ресторатори, фінансисти, психологи. Зараз у нас етап збору коштів, а також запуску інформаційної кампанії. Ми продаємо плюшеві панди, зібрані гроші підуть на будівництво. Є також інші джерела фінансування — ми шукаємо партнерів, подаємося на гранти. Будь-який бажаючий може приєднатися до нашого проекту, ми відкриті до співпраці».

У ресторані Big Hug працюватимуть люди з синдромом Дауна, серед них вихованці Дарницького та Святошинського будинків-інтернатів. Для підтримки ресторану можна купити панду по посиланню

Киев Big Hug

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев