«Не можемо припустити, що робота кінотеатру “Київ” була зупинена!»

Опубликовано 8 июля 2019 г.
Автор: Open.ua

Боротьба за кінотеатр «Київ» триває.


Сьогодні минає місяць з того часу, коли невідомі люди у формі захопили будівлю КЦ «Кінотеатр «Київ» та змусили його працівників залишити свої робочі місця.

Відтоді робота культурного центру зупинилась, усі заплановані покази та події були скасовані. Вхід до установи заблокований і до нині.

Пам’ятаємо, як наприкінці минулого року керівник Департаменту культури КМДА Діана Попова у своєму інтерв’ю обіцяла киянам: «Ми не можемо собі дозволити навіть припустити, що робота кінотеатру може бути зупинена!».

https://kyivcity.gov.ua/news/kinoteatr_kiv_prodovzhit_svoyu_robotu/

Вочевидь, можете не тільки припустити, але й допустити. Висновок кияни роблять лише один — що слова та дії міської влади зовсім розбігаються! Виходить комерція все ж важливіша за культуру, якою пані Попова так вправно курує вже кілька років поспіль?!

Скільки годин, днів та тижнів не продемонстрованих шедеврів світового кіно, скільки унікальних стрічок авторського та фестивального кіно не побачать кияни та гості столиці! До речі, на жодному з багаточисельних фестивалів та прем’єр, що проходили в КЦ «Кінотеатр Київ», пані очільниця Департаменту культури КМДА присутня не була. То це така шалена зайнятість чи банальна байдужість?!

Сьогодні здається, що серце культурного центру столиці ледь б’ється…

Занепокоєна долею кінотеатру громадськість, в очікуванні, що вже незабаром двері КЦ «Кінотеатру «Київ» гостинно відчиняться та установа відновить свою роботу. Хочеться вірити, що культурні та духовні цінності, які десятиліттями плекались для народу та його держави, виявляться важливішими!

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев