У Києві відбудеться фестиваль інтелектуального та естетичного кіно від Kinove

Опубликовано 22 ноября 2018 г.

Фільми не для розваги з 23 по 26 листопада.


У програмі першого фестивалю від компанії Kinove — фільми, що встигли вразити критиків і аудиторію престижних кінофестивалів. Покази супроводжуватимуться презентаціями, лекціями та дискусіями.

Окрім показів в рамках фестивалю відкритий лекторій «Kinove.Camp: Доступно про кіно». Вхід на лекторій вільний, але треба зареєструватись (кількість місць обмежено) та обрати одну з лекцій: https://goo.gl/RETxfw

Відкриття події «Kinove.Фестиваль» відбудеться 23 листопада в кінотеатрі «Жовтень» та відзначиться показом фільму Германа Васке «Чому ми креативні?».

Програма фестивалю

«Чому ми креативні?»

Режисер: Герман Васке.

Німеччина / 2018 / 84 хв. / документальний.

23 листопада, 19:00, кінотеатр «Жовтень». Квитки

24 листопада, 15:00. Кінотеатр «Баттерфляй DeLuxe». Квитки

Автор фільму-відкриття, Германн Васке, провів власне дослідження на тему «Чому ми креативні?». Впродовж понад тридцяти років режисер збирав інтерв’ю з художниками й мислителями, серед них — Квентін Тарантіно, Девід Лінч, Демієн Херст, Марина Абрамович, Йоко Оно, Такеші Кітано, Девід Боуї, Бйорк та інші.


«Людина, що здивувала всіх»

Режисери: Наталія Меркулова і Олексій Чупов.

Росія, Франція, Естонія / 2018 / 105 хв. / драма.

25 листопада, 19:00. Кінотеатр Баттерфляй DeLuxe. Квитки у касі кінотеатру та за посиланням.

Драматична притча, в основі якої — згадки про сибірське дитинство та місцевий епос однієї з режисерів картини, Наталії Меркулової. Проект став єдиним російським фільмом у програмі цьогорічного Венеційського кінофестивалю, встиг отримати низку нагород і схвальних відгуків від критиків. Представить фільм кінознавець, кінокритик, член Міжнародної асоціації кінопреси (FIPRESCI) і телеведучий Андрій Алферов.


«Стрімголов»

Режисерка: Марина Степанська.

Україна / 2017 / 105 хв. / психологічна драма.

23 листопада, 21:00, кінотеатр «Баттерфляй DeLuxe».

Квитки у касі кінотеатру та за посиланням

Дебютна повнометражна робота Марини Степанської була у кінотеатральному прокаті, а також відзначилася на багатьох міжнародних кіноподіях. В рамках фестивалю відбудеться не лише показ на великому екрані, а і бесіда режисерки Марини Степанської з дистриб’ютором фільму, директором компанії Kinove Ярославом Ушаковим.


«Непокора»

Режисер: Себастьян Леліо.

Великобританія, США, Ірландія / 2017 / 114 хв. / драма.

24 листопада, 19:00. Кінотеатр «Баттерфляй DeLuxe». Квитки у касі кінотеатру за посиланням.

Шостий повнометражний фільм Себастьяна Леліо, чилійського режисера, автора оскароносної «Фантастичної жінки». «Непокора» — водночас витончена історія про свободу й кохання і похмура оповідь про приховані бажання в межах спільноти, де діють суворі закони. Про тонкощі фільму перед показом розповість і відповість на запитання глядачів Ольга Сидорушкіна — кінознавиця, журналістка та кураторка кіносекції Зеленого театру в Одесі.


«З любов’ю, Вінсент»

Режисери: Дорота Кобєля і Г’ю Велчман.

Польща, Великобританія / 2017 / 95 хв. / анімація.

25 листопада, 15:00. Кінотеатр «Баттерфляй DeLuxe».

Квитки у касі кінотеатру та за посиланням.

Це перший повнометражний анімаційний фільм, повністю намальований олійними фарбами. Понад 100 художників з 20 країн впродовж 6 років створювали “кадри” для цієї роботи.

Показ фільму у рамках «Kinove.Фестиваль» супроводжуватиметься майстер-класом від художниць Татьяни та Катерини Очередько.


«Якнайдалі»

25 листопада, 17:00. Кінотеатр «Київська Русь». Квитки у касі кінотеатру та за посиланням.

Режисер: Імер Рейнолдс.

Ірландія / 2017 / 120 хв. / документальний.

«Якнайдалі» — це двогодинна подорож за маршрутом космічних апаратів «Вояджер», які були запущені 40 років тому. Подорож до Юпітера, Сатурна, Урана, Нептуна і далі, за межі Сонячної системи. Обидва кораблі везуть золоті диски з посланням для іншопланетян — на випадок, якщо «Вояджер» раптом зустрінеться їм на шляху. Розповідь про місію «Вояджера» переплітається з історією створення диска-послання — адже вам теж має бути цікаво, яку саме інформацію вибрали земляни 1977, щоб відправити сусідам по Всесвіту.


«Храми культури»

Режисери: Карім Айнуз, Міхаель Ґлавоґґер, Майкл Медсен, Марґрет Олін, Роберт Редфорд, Вім Вендерс.

Німеччина, Данія, Норвегія, Австрія, Франція, США, Японія / 2014 / 165 хв. / документальний / 3D.

24 листопада, 15:00. Кінотеатр «Жовтень». Квитки за посиланням.

У «Храмах культури» ви знайдете шість приголомшливих відповідей на запитання «Якби будівлі могли говорити, що б вони про нас сказали?».

Цей 3D-проект про душу будівель дає змогу шістьом канонічним, проте дуже різним архітектурним об’єктам заговорити, проаналізувати людське життя зі статичного погляду рукотворної споруди. Шість визначних режисерів показують нам, що будівлі — це матеріальні прояви людських думок і дій: Берлінська філармонія — символ сучасності; Російська національна бібліотека — царство мислення; Галденська в’язниця — найгуманніша тюрма у світі; Інститут Солка — науковий монастир на березі Каліфорнії; Оперний театр Осло — футуристичний симбіоз мистецтва й життя; Центр Помпіду — сучасна культурна машина. «Храми культури» показують, як кожне з цих творінь віддзеркалює нашу культуру й оберігає колективну пам’ять.


«Папа Франциск — людина слова»

25 листопада, 16:00. Кінотеатр «Жовтень». Квитки за посиланням.

Режисер: Вім Вендерс.

Італія, Швейцарія, Німеччина, Франція / 2018 / 90 хв. / документальний.

Папа Римський — культурна фігура світового рівня, що має колосальний вплив на релігійну спільноту. Його найдієвіший інструмент — це слово. Що саме вкладає у свої звернення та промови діючий Папа Франциск і як відбуваються його подорожі світом задокументував Вім Вендерс у своєму новому фільмі «Папа Франциск — людина слова».


«Вечірка»

Режисерка: Саллі Поттер.

Велика Британія / 2017 / 71 хв. / комедія, драма.

26 листопада, 21:00. Кінотеатр «Баттерфляй DeLuxе». Квитки за посиланням.

Комедія, що розгортається навколо трагедії, коли дружнє святкування стрімко й брутально сходить нанівець. Тиждень — це довгий час для політики, але кілька хвилин — довгий час для стосунків. Під неймовірним тиском в обмеженому просторі дому все приховане видирається на поверхню. Тим не менше, в цій порожнечі глядачі знаходять рятівний гумор, спостерігаючи за групою осіб, кожен представник якої жалюгідно прагне гнути власну «лінію партії» про те, що є морально правильним і політично ліво-ліберальним.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев