Фестиваль Old Car Land: 1000 ретроавтівок серед літаків

Опубликовано 11 апреля 2019 г.
Автор: Open.ua

Усі деталі ювілейного фестивалю ретроавто у Києві.


У цьому році найбільший технічний фестиваль України Old Car Land повертається на свій улюблений майданчик — у Державний музей авіації імені. О. К. Антонова (вул. Медова, 1). Тисяча ексклюзивних ретро авто розмістяться серед сотень літаків 9-12 травня.

На фестивалі будуть представлені експонати з України та інших держав — від велосипедів і цивільних авто до важкої військової та залізничної техніки. Найстарішим автомобілям-учасникам — понад 100 років і багато з них збережені в єдиному екземплярі.

З нагоди ювілею (в цьому році він відбудеться вдесяте) на Old Car Land підготували спеціальну експозицію із дев’яти машин, які отримали Гран-прі у попередні роки. Серед  них: перша масова модель у світі Ford T 1909 року, Buick Town Car 1924 року, ЗіС-110 1946 року, Mercedes-Benz 190 SL 1958 року та інші.

Також на фестивалі покажуть чимало моделей 1960-80-х років виробництва, які раніше не були на подібних заходах. Це — Opel, Alfa Romeo, Ford та інші. Крім цього, привезуть автомобілі, які неможливо зустріти на вулицях — Oldsmobile, Buick, Chevrolet, Cadillac, Maserati, Rolls-Royce, Mercedes-Benz, представницькі «ЗіЛ» і «ГАЗ».

Традиційно На Old Car Land відбуватимуться шоу дрифту на автівках, працюватимуть ресторанні зони. Крім того буде безліч розважальних дитячих зон: діятиме зал ігрових автоматів 80-х років, проходитимуть змагання на педальних машинках.


Топ-5 найцікавіших подій в рамках Old Car Land 2019

Одноденна виставка військової техніки до Дня пам’яті

У перший день фестивалю, 9 травня, діятиме виставка військової техніки часів Другої світової війни. Тут можна буде зустріти легендарний радянський танк Т-34, вантажівки «ЗиС-5», «ГАЗ АА», «ГАЗ 67 Б», американські Dodge 3/4, Studebaker,  Willys MВ, німецькі моделі Opel Blitz та BMW R12.

Спеціальна зона брендів-ювелярів

Цього року ювілей святкує не лише Old Car Land. Opel відзначає 120-річчя, а Bentley та Citroen — 100-річчя. Бренди-ювіляри покажуть власні найбільш знакові моделі, а також ті, які дали технологічний поштовх для галузі автовиробництва в цілому.

Спеціальна виставка автобусів

«Вулиця Ніцци» — нова креативна локація Old Car Land. Тут  представлять експозицію іноземних автобусів — Saviem, MAN,  Ikarus, Mercedes-Benz, Bluebird, найстаріші та найновіші «ЛАЗи», старовинні «ЗіСи», масовий «ПАЗ».

Експозиція рідкісних велосипедів

У найбільшому вертольоті у світі Мі-26 розміститься експозиція ретропедальних. Тут на власні очі можна буде побачити, що фраза «Не вигадуй велосипед» немає нічого спільного з реальністю. Адже трансформації, яких за останні 100 років набула рама, вага та механізми велосипедів дійсно вражають.

Можливість придбати ретроавто

Радісна новина для колекціонерів — на фестивалі можна буде не тільки дивитися на авто, а й придбати собі найбільш уподобану модель! На локації «АвтоМотоПродаж» продаватимуть старовинну техніку — від раритетних мотоциклів до рідкісних моделей автомобілів.  

Фестиваль Old Car Land організовують клуб технічної класики OldCarServiсe і проект «Кофейбус».

Квитки — 150 грн, для дітей віком до 12 років і учасників бойових дій вхід безкоштовний.

Facebook-подія 

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев