Відео дня: «Бумбокс» — «Скрейчово»

Опубликовано 12 апреля 2018 г.

Як діджей Валік знайшов семпли для хітів платівок «Голий Король» і «Люди».


Як з однієї платівки набрати семплів на п'ять хітів, чому не треба викидати платівки фірми «Мелодія», чи повинен діджей знати ноти, мистецтво чи спритність рук — все це у короткометражному фільмі гурту Бумбокс» «Скрейчово» з майстер-класом від діджея Валіка.

Вперше публічно Валентин Матіюк (діджей Валік) розповів та показав процес пошуку семплів для пісень платівок «Голий Король» і «Люди» столичним журналістам в середині березня під час презентації вінілових платівок «Голий Король» та «Люди».

Тепер команда зняла про це окремий фільм, режисером якого виступив Стас Гуренко (Red Glass).

Діджей Валік: «Ми зняли 18-хвилинний фільм, який розповідає про роль діджея в групі. Мета зйомки — просвітницька, я хотів щоб люди дізналися про те, що діджеї можуть не тільки включати музику й махати руками, а ще й грати на вертушках, як на музичному інструменті».

Стас Гуренко, режисер: «У мене, як і у багатьох любителів музики, професія діджея викликала лише одне питання: “Що це за чорна магія ?!” Нарешті, завдяки цій зйомці, впали завіси таємниці і приховане стало явним. Я тепер і сам відчуваю себе трохи діджеєм. Взагалі, завжди цікаво робити фільми, які дозволяють побачити що “за лаштунками” оточуючого нас світу. Ви не уявляєте, який обсяг роботи потрібно виконати, наприклад, заради одного єдиного звуку в пісні!»

Олексій Согомонов: «Я фанат Валіка. І мені завжди хотілося пояснити кожному нашому слухачеві, що цей чувак, який смішно танцює та робить вжик-вжик, божевільний профі. А коли місяць тому ми випустили на вінілі “Короля” і  “Людей”, я зрозумів, що крім стандартних “хто продюсував і хто оформляв”, я повинен показати людям Мастера».

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев