Українські інді-рокери The Maunt екранізували пісню «Дим»

Опубликовано 2 августа 2018 г.

Пошук істини в променях неонового світла.


Навесні цього року українська модерн-рок-група The Maunt презентувала свій третій міні-альбом під назвою «ESCAPE», який слухачі та критики порівняли із записами Nine Inch Nails, Spoon, Placebo та інших.

І ось зараз The Maunt вирішили зняти кліп на підтримку одного з найбільш ротованих синглів останнього релізу — композиції «ДИМ». В якості режисера виступила Chereshnya, яка раніше вже співпрацювала з The Maunt (гостро соціальне «lyric video» на пісню «Brand New World»).

«Вихід кліпу на пісню “ДИМ” став новою точкою відліку у творчості групи. Таким же важливим для нас етапом, як і сам альбом “ESCAPE”. Кліп вийшов таким, яким і замислювався. Це не просто красива, вивірена картинка. Відео розширює світ пісні, надає йому нові смисли. З Женею Chereshnya ми співпрацюємо давно в рамках різних творчих проектів. На мою думку — це найсильніша і багатогранна її робота. Я радий, що вона втілена саме в нашій пісні », — зізнається фронтмен The Maunt Alex Forst.

Говорячи про загадкове, виконаному символізму сюжеті кліпу, Alex Forst поясняє:

«Наше тіло — біоробот; машина, в якій живе душа. Втративши контроль над тілом, потрапляючи в темне, незвідане простір, душа шукає опору і відповіді на важливі для неї питання. Вона прагне до істини, та, в кінцевому рахунку, до самої себе або до світла всередині — символ єднання з космосом. Адже всі ми і є космос. Нам недоступне розуміння рушійних сил і сутності життя, але, опинившись в їхній владі, ми виходимо за межі буденного, розриваємо замкнуте коло, циклічність перероджень і смерті».

Режисер: Chereshnya. Оператор: Свєта Апаріна.

Креативний продюсер: Павло Буряк. Продюсер: Катерина Нефельд.

В ролях: Irene Flore.

Гаффер: Ростислав Васильєв. Стиль: Олена Пржонська.

Макіяж: Катя Максимова. Монтаж: Chereshnya.

Корекція кольору: Марина Ткаченко.

The Maunt

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев