Проект Stereorpheo випустив «Щастя»

Опубликовано 17 сентября 2019 г.

Нова робота Юрія Хусточки, Андрія Надольського, Дмитра Ярошенка, Елен Абдені та Марини Вознюк.


Музичний проект Stereorpheo поділився своїм «Щастям». Головні ролі в кліпі «Щастя» виконали Юлія Пескова та український актор Дмитро Ярошенко та одним з учасників

Зйомки кліпу проходили в Нью-Йорку та Києві, а режисером відео стала Леся Мальська.

Леся Мальська: «Один момент може змінити день, один день може змінити життя, а одне життя може змінити світ. Мій світ змінила історія моєї подруги — неймовірно сильної дівчини, якій поставили діагноз раку мозку та спрогнозували жити чотири місяці. Але вона перемогла. Пошук свободи та щастя всередині себе, вивчення глибини емоційної природи, переборювання власної суті — це все про неї, і саме це ми відобразили у відео».

Дмитро Ярошенко: «Режисер відео Леся зняла мене всього за декілька годин у студії, все інше — її художня ініціатива та реалізація. Текст композиції був взятий зі збірки Григорія Сковороди “Сад божествених пісень” — надихаючих гімнів, сповнених радості та мудрості. Відео — побажання любові та натхнення всім, хто є та буде».

 

Юрій Хусточка: «Пошук щастя, як показала мені робота над цією піснею та відео, — непростий процес, що веде крізь важку роботу, сумніви, конфлікти та різноманітні перепони на шляху до очікуваного результату. Але ж це щастя десь зовсім поряд — ми про це знаємо, але чомусь постійно забуваємо, продовжуючи пробиратися до нього заплутаними лабіринтами».

Stereorpheo — музичний проект, заснований музикантом Юрієм Хусточкою, актером Дмитром Ярошенком, піаністкою Мариною Вознюк, барабанщиком Андрієм Надольським і французькою художницею Елен Абдені. Відмінні риси Stereorpheo — поєднання різноманітних художніх практик: театру, музики, анімації, живої відеопроекції, кінематографу та скульптури.

 

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев