Прем’єра пісні та кліпу: Fontaliza «Тварина»

Опубликовано 25 сентября 2018 г.

Використано лише провокацію і телефон.


Українська рок-четвірка презентувала сингл «Тварина». Однойменний кліп зняв Кадім Тарасов (Chupacabra Production) новатор, який не боїться експериментів, тому при роботі над відео використав тільки провокацію й телефон. Кліп «Тварина» вийшов настільки суперечливим, що викликав розбіжності навіть всередині колективу. Але врешті команда вирішила опублікувати відео.

Кліп зняли за допомогою телефону на вулицях Києва протягом чотирьох днів осені вересня. У кадрі учасники Fontaliza і красиві дівчата, імена яких команда вирішила не розголошувати.

Кадім Тарасов (режисер): «Це відео маніфест проти засилля агресивної сексуальності. Ми навмисно прямолінійно показуємо: сексу занадто багато, поп-культура й маніпуляція сексуальністю зводять з розуму, часто не лишаючи місця натуральним емоціям й напівтонам. Все стало занадто прямолінійним.

Люди маніпулюють одне одним використовуючи секс, як можливість отримати бажане. Саме тому Паша співає “я не твоя тварина” сексуальним жінкам у вітринах і на рекламних постерах, якими заповнений Київ. Дівчата, що виставляють труси напоказ    символ сучасної поп-культури. А ми   просто продукт свого часу, ми намагаємося роздумувати над тим, хто ми і що відбувається навколо.”

Павло Холошев (вокал, гітара): «Відео вийшло пошлим і вульгарним. Я проти спекуляції жіночими інтимними частинами тіла,  виставленням їх напоказ. Ми що, тварини? Та й взагалі все це схоже на сексизм якийсь».

Саму ж пісню записано на столичній студії “Бадмінтон” під керівництвом саундпродюсера Антона Саєнко.

Павло Холошев (вокал, гітара):  «Першою з'явилася фраза “я не твоя тварина” просто якось мені сказали: “Паша, ну ти і тварина”. І ця фраза прям в'їлася в свідомість. Тому і стала приспівом пісні. Основний текст пісні я написав, прокинувшись посеред ночі. Мені снилися кошмари, я прокинувся і рядки самі полізли в голову. “Не злякаєш мене, все це буде марно, навіть не допоможе поліція карми”. Так що можна сказати, що на пісню мене надихнули нічні кошмари».

Юрій Холошев (гітара, бек-вокал): “Одного разу брат приніс на репетицію демо-запис “Тварини” тільки вступ і приспів, я прослухав і відразу подумав: “Ого, малий!”. Ми занурилися в роботу над піснею, вона затягнулася, тому що нам постійно хотілося щось змінити: то надто довга, то тональність не та. А потім, під час однієї з репетицій, просто взяли і зіграли її так, як ніби грали завжди».

Артем Таланов (барабани): «Пісня тварина вийшла не стандартною для нас за формою, в ній всього один куплет. Коли записували перкусію, вийшов трикутник, який за звучанням нагадує нам тост».

Пісня «Тварина» стала третім синглом до майбутнього альбому «Фірмові рухи», який буде опублікований цієї осені. Презентація альбому в Києві відбудеться вже 11 жовтня.

Квитки на концерт Fontaliza у Києві (11.10.18, Bel étage)

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев