Прем’єра пісні та кліпу: Beissoul & Einius «Innocent Black Coffee»

Опубликовано 10 апреля 2018 г.

Граційні створіння, які вмикають день.


Electrofashion-дует з Литви Beissoul & Einius випустив перший сингл з майбутнього альбому, випуск якого заплановано на 2019 рік.

Платівка стане третьою студійною роботою литовського дуету та послідовником альбому 2017 року «#asecretcontract», номінованого разом з відео «LION» на британську премію Unsigned Music Awards 2018 як найкращий міжнародний реліз.

Нова пісня Beissoul & Einius, в музиці якої підкоряється навіть стрілка годинника, а час пливе інакше, вийшла у супроводі кліпу — граційної, плавної анімації про досвітню місію в урбаністичному місті.

Beissoul & Einius вигадують одяг зі скла і перформанси в поєднанні музики і авангардної моди. Найближчі їм образи — прибульці в різних амплуа: цілителі в кліпі «LION», космічні гості у фотосеті для D’SCENE в масках Bob Basset, монархи на обкладинці альбому «#asecretcontract», а тепер — в «Innocent Black Coffee» — граційні створіння, які вмикають день.

Серед найближчих концертів дуету — виступи в якості спеціальних гостей на «лайвах» ісландців GusGus у Харкові і Києві (18 та 19 травня).

А 10 серпня Beissoul & Einius зможуть побачити лайв прихильники одного з найбільших і найвідоміших фестивалів Європи — Sziget у Будапешті.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев