Гурт Lady Aphina представив відео «Демони» та оголосив про збір коштів на допомогу в регіони, які знаходяться на сході України

Опубликовано 17 июня 2022 г.

Звірства росії в Україні та болісна порожнеча.


Зима всередині, болісна порожнеча, нова кривава частина історії України, геноцид українського народу терористичним утворенням кривавих демонів, яке вбиває, ґвалтує, катує та руйнує наш дім.

Український рок-гурт Lady Aphina представив нову роботу «Демони» та оголосив збір коштів на гуманітарну допомогу в регіони, які знаходяться на сході нашої країни, на передовій під цілодобовими обстрілами країни-агресора — росії. Наразі в учасників гурту с є можливість забезпечити пальне та транспорт і доставити у важкодоступні місця гуманітарну допомогу. На всі кошти зібрані з цього релізу буде закуплене та доставлене все необхідне за запитами, які ми отримали від місцевих мешканців.

«Це відео — чергове нагадування кожному з нас та кожному жителю планети, що поруч з нами на території росії живуть створіння, які загрожують безпеці цивілізованого суспільства, дикуни з ненавистю до всього живого, що танцюють кривавий танок навколо хворого диктатора з імперськими поглядами, бажанням завойовувати чужі землі, влаштовуючи там смерть та розруху», — зазначив фронтмен гурту Михайло Опекан.

Відеоматеріали взяті з відкритих новинних телеграм-каналів: Proof of war in Ukraine, Zelenskiy / Official, hromadske, Babel, Телебачення Торонто, Радіо Свобода, Азов - Маріуполь.

Слухати

Музика — Саша Мусевич, Михайло Опекан

Аранжування, зведення, мастеринг — Саша Мусевич

Лірика — Михайло Опекан

Відео — Макс Міклін

Соціальні мережі гурту Lady Aphina

Instagram

Facebook

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев