Прем’єра кліпу: Vivienne Mort «Думаю про тебе»

Опубликовано 27 сентября 2018 г.

Як народжуються альбоми.


Ліричні та загадкові Vivienne Mort презентували перший кліп до альбому «Досвід», який почув світ у лютому.

Також це перший кліп в історії «ПРИВІТ/media&production», які створювали документальний фільм про гурт «Димна суміш» «Між пеклом і раєм» та неодноразово працювали з Vivienne Mort.

«Це пісня з альбому “Досвід”, який ми почали створювати, коли разом жили в будинку. Там ми репетирували, складали аранжування пісень, ходили на озеро, знову грали, і так проходило наше літо.

В кліпі ми захотіли поділитися зі слухачами дружньою атмосферою, якою були наповнені ті дні. В кадр потрапили книги, які вплинули на мій світогляд або пам’ятні, подаровані друзями. Можна зробити стоп-кадр і роздивитися. Там є і мій кіт, Мос. Хочу подякувати команді “ПРИВІТ/media&production” за те, що підтримали та тонко відчули ідею. Запрошую до нас в гості. Сподіваюся, вам буде затишно», — розповіла фронтвумен колективу Даніела Заюшкіна.

Над відео працювали: «ПРИВІТ». Режисерка — Анна Московченко. Оператор — Дмитро Мельник. Продюсерки — Юліанна Сліпченко, Марина Сидоренко. Монтаж, постпродакшн — Анна Московченко. Грим — Тетяна Овдієнко. Зачіска — Марія Коломієць. Костюми — Олена Бортник. Водій — Сергій Зелений.

Восени гурт вирушить у другу частину туру на підтримку альбому «Досвід».

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев