Прем'єра кліпу: «ТНМК» «Дзеркало»

Опубликовано 5 апреля 2017 г.

«Бреши нам дзеркало, бреши!»


Український хіп-хоп гурт «Танок на майдані Конго» презентував новий кліп на головну композицію шостого студійного альбому «Дзеркало» (2014), в якому висміяв «показушників» з соціальних мереж та загальну «лайкоманію».

Режисерами відео виступили Дмитро Маніфест і Дмитро Шмурак.

«Бреши нам дзеркало, бреши!» — такий собі заклик «ТНМК» не жити у вигаданому світі популярності і самореалізованості. Заклик бути, а не здаватися.

Олег «Фагот» Михайлюта: «Кліп “Дзеркало” несе актуальний соціальний меседж: глянцеве життя — це вигадана оболочка, віртуальний світ, в якому є красива картинка, але немає місця для щастя і справжніх людських цінностей. Нескінченна гонитва за трендами, нав'язаними ідеалами і статусом зміщують акценти і життєві пріоритети, особливо серед молоді. У кліпі ми звертаємо увагу на вади і показуємо пороки сучасного суспільства, закликаючи задуматися про справжні цінності. Набратися сміливості і просто бути собою, бути чесним перед оточуючими».

Олександр «Фоззі» Сидоренко: «У сюжеті ми використовували образи, які часто можна побачити в реальному житті, коли люди фотографуються з чужими букетами і машинами, чекіняться в дорогих ресторанах і готові піти на все заради пару десятків або сотень “лайків”. Істинна велич — вона всередині, вона не кидається в очі, а решта — зовнішній блиск, мішура, не варта зусиль і витрачання часу».

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев