Прем’єра кліпу: PIANOБОЙ «Пустеля»

Опубликовано 28 февраля 2020 г.

«Хісторі» про емоційне вигоряння.


Всім, хто живе без панциря та відкриває себе світу без надії на взаємність, присвячуєьтся.

 

Гурт PIANOБОЙ представив кліп на найліричнішу пісню з альбому «ХІСТОРІ».

Зйомки відео відбувались в Ісландії, Києві та Київській області. Жоден Діма Шуров в процесі не постраждав.

Дмитро Шуров про зйомки:

«Для політних кадрів я вперше літав із страховкою на крані, отримав масу задоволення й хочу ще. Вирити таку глибоку яму в січні під Києвом дозволила аномально тепла зима».

Дмитро Шуров про пісню:

«Коли ти переживаєш емоційне вигоряння, раптом помічаєш, скільки навколо тебе таких, як ти. Як багато людей живуть, не відчуваючи ані грама радощів навіть від улюблених речей. Намагаються як і ти тримати удар та робити вигляд, ніби все добре. Намагаються намацати грунт під ногами, підвестись на піти на світанок. Серед моїх знайомих, самих тонких, є ті, хто не зміг та вирішив все припинити. Мені ж вдалось в цей раз піднятись. І я хочу подати руку всім тим, хто не боїться власних суму, апатії та безнадії, бо знає, що в них є сила. Що спробувати знайти смисл та щастя варто. Що зима обов’язково скінчиться й настане весна, якщо ти поливаєш свою квітку».

Режисером відео виступив Гео Лерос, який також зняв кліп Pianoбой «Лучшее, Что Есть» та «Все, Що Тебе Не Вбиває»:

Ось що режисер розповів про кліп PIANOБОЙ «Пустеля»: «Нам деколи не вистачає віри в себе та свої сили. Квітка символізує нашу головну суть на Землі — що ми діти природи, частина всесвіту й наша місія — розводити сад в пустелі. Ми часто не вміємо переживати біль и бежимо від неї, не віримо, що це тимчасове відчуття. Ми губимо себе на шляху и забуваймо, скільки щастя можемо створити власноруч».

Нагадаємо, що велика презентація альбому PIANOБОЙ «ХІСТОРІ» в Києві відбудеться 8 березня в Палаці Спорту. Це буде масштабний концерт з оркестром та магією. Квитки

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев