Прем’єра кліпу: Kler «Нестримна»

Опубликовано 17 августа 2020 г.
Автор: Open.ua

Казкова темнота.


Kler, одна з представниць нової хвилі української поп-музики, презентувала пісню та кліп «Нестримна» — захоплююча казка з відкритим фіналом.

На написання пісні, за словами співачки, її надихнув один з улюблених фільмів. «Під час карантину я переглянула “Сутінки”, і на хвилі приємної ностальгії вже на наступний день текст прийшов сам по собі. Пам'ятаю, вперше побачила цей фільм, коли мені було 15 років. І, звісно, як і більшість дівчат того часу, миттєво підсіла на всю сутінкову сагу. Так що, гадаю, це відео знайде відгук у всіх, хто сперечався колись про те, хто крутіший — команда Едварда чи Джейкоба», — розповіла Kler.

Тож не дивно, що сюжет відео розгортається під густим покровом ночі. Герой вирушає на вечірку і не помічає, що з настанням темряви звичний світ змінився до невпізнання. Він зустрічає дівчину, між ними виникає непереборне тяжіння  Але що за таємницю вона приховує?  І чим обернеться для героя ця фатальна зустріч?

Трек стане другим релізом Kler на молодому музичному лейблі Popcycle Records, заснованому командою агенції «Много Воды». Першим був сингл «Тікай», який вже декілька місяців тримається в гарячій ротації на українських радіостанціях.

Слухати трек

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев