Прем’єра кліпу: IAMX «Surrender» (Acoustic)

Опубликовано 6 марта 2020 г.

Божевілля у відео напередодні акустичного туру.


Гурт IAMX випустив нове відео на вже відому пісню «Surrender», яка вперше вийшла в альбомі «Metanoia» 2015 року, але в пронизливому, акустичному виконанні.

Режисером виступив засновник проєкту Кріс Корнер. У кліпі він випробовує на собі щось на кшталт мистецтва витривалості – учасниці концертного складу IAMX Жанін Гезард та Семмі Долл на роликах фарбують Кріса в чорне, дають ляпаси, поливають алкоголем… «Madness», одним словом.

Нова версія «Surrender» — частина альбому «Echo Echo», який вийде вже 13 березня. В ньому зібрано одинадцять пісень IAMX різних років у новому акустичному виконанні. Окрім «Surrender» можна буде почути «Kiss & Swallow», «I Come With Knives», «Insomnia» тощо.

Кріс Корнер: «Я завжди хотів записати акустичний реліз. Всі мої пісні почалися з піаніно та гітари, а вже потім стали такими монструозними. Робота на Echo Echo свого роду виклик - взяти вже готовий матеріал, але повернутися на найпершу сходинку».

«Echo Echo» буде представлений і в Україні. Вперше в рамках туру IAMX концерти відбудуться одразу в чотирьох містах.

Кріс виступить у Харкові (1 травня, Харківська філармонія), Києві (2 травня, ДК КПІ), Одесі (3 травня, Одеська філармонія) та Львові (5 травня, театр Лесі Українки). Всі майданчики із сидячими місцями, тому кількість квитків обмежена.

Квитки

IAMX

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев