Прем’єра кліпу: Джамала «The Great Pretender»

Опубликовано 1 ноября 2018 г.

Київ, Берлін, Джа.


Режисером нового відео Джамали на пісню «The Great Pretender» з альбому «Крила» виступила Анна Бурячкова, відома завдяки кліпам для Христини Соловій «Fortepiano», гуртів Pianoбой («Родимки» та «Полуничне небо», «Друга Ріка» («Ти є Я», «Секрет»), Океан Ельзи» («Без тебе» та «В небо жене») та інших.

Зйомки проходили в київському БК ім. Корольова, а також в декількох культових місцях Берліна. Серед них: напівзруйнована церква кайзера Вільгельма, акваріум, Колона Перемоги Siegessaule, міст Обербаумбрюкке та інші.

Анна Бурячкова (режисер кліпу):

«На даний момент, це, мабуть, моя найулюбленіша пісня Джамали — мені подобається все — текст, ідея, звучання кожного музичного інструменту. Мені подобається незвичайна Джамала, яка проявляється в кожній ноті цього треку.

Ідея кліпу перегукується зі змістом пісні — адже що може бути цікавіше, ніж досліджувати суперечливу людську натуру?

Для зйомок ми шукали місто, в якому наш головний герой виглядав би органічно, з яким можна було б взаємодіяти, і яке було б одночасно аскетичним, фактурним і насиченим. Це, безумовно, Берлін».

Джамала:

«Чим більше я спостерігаю за людьми, тим більше розумію, що кожен з нас — це клубок протиріч. Ми всі прагнемо до чогось справжнього, але в той самий час суспільство, середа, держава, та й вся сучасна цивілізація нав'язують нам правила гри. Найсильніші йдуть напролом, часто згораючи завчасно. Але більшість людей пристосовуються, надягають маски, прикидаються тими, ким вони не є насправді, для того, щоб досягти успіху в житті або домогтися якоїсь мети. Всі вони великі облудники!»

Apple Music

Google Play

Deezer

Spotify

А вже через два тижні Джамала вирушить в турне на підтримку нового альбому «Крила».

Тур стартує 14 листопада і охопить вісім міст: Київ, Одесу, Харків, Дніпро, Львів, Івано-Франківськ, Луцьк та Рівне. Столичній публіці нова програма буде представлена 23 листопада в клубі Bel étage.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев