Прем'єра кліпу: «Друга Ріка» «ТИ Є Я»

Опубликовано 11 октября 2017 г.

Містика та кохання.


Рокери «Друга Ріка» презентували кліп до чергового синглу з сьомого студійного альбому «Піраміда».

Автором відеоісторії до пісні про кохання, що приходить тоді, коли на нього чекаєш найменше, стала режисерка Анна Бурячкова.

За її задумом, головна героїня кліпу — загадкова дівчина, життя якої несподівано перетворюється на низку незрозумілих подій. Причина — учасники «ДР».

Анна Бурячкова: «Усе, що трапляється з нами, лишає на нас свої відбитки. Усі близькі люди лишаються відображенням у наших очах. Іноді ми розчинюємося в інших настільки, що втрачаємо себе. Тоді ж ми починаємо дивитися на світ очима інших людей, і вже не можемо впізнати власне відображення у дзеркалі».

Відео наповнено безліччю підтекстів та натяків, його можна назвати однією з наймістичніших робіт у відеографії гурту. Страх тут межує з коханням, а життя — із потойбіччям. 

Валерій Харчишин, фронтмен гурту «Друга Ріка»: «Якщо серйозно, то мені ця історія нагадала дещо з особистого життя. Гаразд, майже все. Я не маю морального права видавати подробиці, але, якоюсь мірою сюжет пісні — це частина мого життя. Хоча, як і будь-яка інша пісня, ця також починалася банально — з любові…»

Наразі гурт виходить на фінальний етап роботи над новою платівкою.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев