Прем’єра кліпу: «Друга Ріка» «Секрет»

Опубликовано 25 апреля 2018 г.

Кліп, «секретна» акустика та великий концерт у Києві.


Українські рок-професіонали «Друга Ріка» повернулася з всеукраїнського туру на підтримку альбому «Піраміда» з новим відео та гучним анонсом.

Кліп на композицію «Секрет» команда зняла у перерві між концертами в Одесі та Миколаєві.

Черговий сингл з найсвіжішого альбому «DР» «Піраміда» — це особиста історія фронтмена гурту Валерія Харчишина та один з найскладніших треків «Піраміди». Музика до пісні була написана роки тому, а ось дібрати слів не вдавалося довго.

Валерій Харчишин, лідер гурту «Друга Ріка»:

«Я не знаю, чи повинні люди ділитися секретами, але розповідають їх усі. Або ж багато хто з нас. Напевно, так ми усі економимо на психіатрах. У мене небагато секретів. Швидше за все, один, та й того немає. Він би виник, якби мені вдалося домовитися з Богом. Адже пісня — це розмова з Ним».

Завданням режисера відео Ані Бурячкової, яка також зняла кліп «DР» «Ти Є Я», було справді непросте —передати емоції на межі, де відчай зустрічається з надією. Саме той стан людини, яка готова на все заради допомоги близьким.

Локації та пейзажі для кліпу навмисно шукалися невпізнанними, саме тому обрали прибережну зону Чорного моря. І тут на секретні зйомки обрушилася буря та морський шторм й половину з локацій затопило. З одного боку, це ускладнило робочий процес, а з іншого, за словами режисерки, додало правильної атмосфери. Природа перемагала, як в кадрі, так і поза.

Аня Бурячкова, режисерка відео на пісню «Секрет»:

«Мені дуже хотілося винести історію в якусь альтернативну реальність. Таким чином поставити запитання: якщо не ми, то хто? Наші герої живуть в постапокаліптичному світі, і, ймовірно, вони одні з усіх уцілілих. Як ви почуватимитесь, коли ваш єдиний друг, дивом знайдений — ймовірно, остання дитина на планеті?»

Першими нове відео мали змогу побачити фани під час квартирника в київській оранжереї на ВДНГ. У рамках нього «Друга Ріка» зіграла  в акустиці композиції з альбому «Піраміда» та анонсувала великий концерт у Києві, який відбудеться 14 червня у Зеленому театрі.

Фото: Ольга Закревська (Oli Zitch)

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев