Прем'єра кліпу: DREZDEN «Давида Олень»

Опубликовано 19 мая 2020 г.

4 факти про футуристичне відео проекту Сергія Міхалка.


 
Інтелектуальний пазл та Лос-Анджелес 
 
Володимир Нефьодов, режисер кліпу: «Текст пісні "Давида Олень" по суті інтелектуальний пазл, коробка з мільйоном образів. У ньому немає класичної сюжетної лінії, до якої можна прив'язувати сценарій. У нас була повна творча свобода — що може бути краще?! Насправді, фінальна версія сценарію народилася на знімальному майданчику, хоча до початку зйомок я написав 8-10 версій сценарію. Лос-Анджелес — це місце сили. Є в ньому особлива кіношна енергетика: деякі з образів, які увійшли в підсумкові кадри, народжувалися прямо по ходу зйомок
 
Після карантину світ вже не буде колишнім: сприйняття змінилося за кілька місяців. Кліп знімався в січні, і ми, звичайно, такий розвиток подій уявити навіть не могли».
 
Інтернаціональна команда
 
Кліп зняли в Лос-Анджелесі  буквально за два дні. Над реалізацією проекту працювала велика інтернаціональна команда: режисер Володимир Нефьодов — білорус, а оператор Айдар Шаріпов родом з Казані. Над постпродакшеном працював колорист Ерлан Танаєв з Алма-Ати, комп'ютерною графікою займалися білоруси Данила Рибкін і Олексій Стант. Аніматора знайшли також у Мінську: ним став Іван Гопіенко.
Голлівудський майстер, який працював над фільмами «Той, що біжить по лезу», «Згадати все» та інших
 
Для роботи з роботизованими костюмами був запрошений Роберт Дівайн, автор костюмів в технології аніматроніка, який працював над такими проектами: «Той, що біжить по лезу», «Згадати все», «Робокоп», «Без обличчя», «Армагеддон», «Стартрек», «Марс атакує»,«Термінатор»,«Штучний розум» і т.д. Це був неоціненний досвід: його майстерня справжній музей історії кіно 50-90-х років.
 
Ляльки — копії справжніх людей
 
Ляльки-батьки є точними копіями справжніх людей. Батько — Дік Сміт, найвідоміший оскароносний гример Голлівуду, вчитель Роберта Дівайна. Роль матері виконала актриса Наташа Хенстридж. Команда ретельно опрацьовувала деталі у відео. Наприклад, на яйці в фіналі можна помітити символи лабіринтів. Мовою деяких індіанських племен Америки вони означають Мама і Дочка.
 

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев