Прем’єра: «Бумбокс» feat. Сергій Жадан «Правда» (OST до к/ф «Мирний-21»)

Опубликовано 27 февраля 2023 г.

 Воєнна екшн-драма на основі реальних подій вже у кіно. Пісня про людей, на яких тримається наш драний і шкутильгаючий світ.              


З 22 лютого 2023 року в національний прокат вийшла воєнна екшн-драма «Мирний-21».

Сьогодні творці стрічки презентували кліп на OST «Правда», в основі якого кадри з фільму.

Переглянути відеороботу можна на офіційному YouTube-каналі FILM.UA Group.

«Правда» звучить на титрах фільму Ахтема Сеітаблаєва «Мирний-21». Дізнавшись про роботу над новим фільмом та події, які лежать в основі майбутньої стрічки, Андрій Хливнюк («Бумбокс») запропонував пісню, яка була написана у співпраці з Сергієм Жаданом.

Він написав вірші, які згодом стали куплетами, приспів та музику — Андрій Хливнюк, аранжування до пісні створив композитор Усеін Бекіров.

Андрій Хливнюк: «Приспів написав під враженням від куплетів Жадана. Це пісня про людей, на яких тримається наш драний і шкутильгаючий світ».

У відеороботі використали кадри з фільму, які перегукуються з ідеєю та змістом пісні.

«Мені давно подобається музика Андрія, я дуже люблю його творчість. До того ж, у гурті грають мої друзі: барабанщик Олександр Люлякін та піаніст Павло Литвиненко. Пісня насправді мене дуже зачепила емоційно. Ахтем чув її напередодні і попросив зробити сінема-варіант музики. Я залишив мелодію Андрія і зробив оркестровий варіант, змінивши гармонію та грув. Я був радий доторкнутися до творчості гурту “Бумбокс” як кінокомпозитор. Для мене велика честь працювати з Ахтемом Сеітаблаєвим», — розповідає Усеін Бекіров, автор музики до OST та музичний композитор фільму.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев