Премьера нового клипа Vivienne Mort

Опубликовано 15 августа 2016 г.

Дана в поисках и в танце.


Волшебники Vivienne Mort презентовали новое видео к мини-альбому «Rósa». Съемки клипа прошли в начале марта в Мумбаи (Индия), режиссером выступила Дарья Гай.

«Мене запросили в Мумбаї, створити саундтреки до індійського фільму. Тоді ж виникла ідея екранізувати там “Пташечку”. Героями кліпу стали мої індійські друзі, а також ми зупиняли випадкових перехожих і задіювали їх у зйомках. Добре, що у Болівуді кожен хоче потрапити в кіно. Розповідати про Індію не просто. Про неї краще дивитися по людях, які щойно звідти повернулися.

Чи можливо сфотографувати нічний океан? Вийде просто чорний колір. Але той, хто стоїть навпроти чорного океану — він відчуває густу темряву, нескінченність Всесвіту, стає свідком кожного руху свого розуму. Ця Індія — одна з найкращих кімнат нашого дому. В неї варто зайти кожному, хоча б раз. Повна картина моїх відносин з цією чарівною країною — у відеокліпі “Пташечка”», — рассказала фронтвумен группы Даниэла Заюшкина.

«Цю пісню я написала, коли закохалася. В дорослого чоловіка. І ця закоханість тривала дуже недовго — два дні. А коли все пройшло, я йому розказала», — призналась Дана нашему порталу весной.

Альбом группы Vivienne Mort «Rosa»: взгляд изнутри

Фото: Aditya Varma

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев