Премьера клипа: O.Torvald «Mr.DJ»

7
Опубликовано 18 октября 2012 г.

Угарная вечеринка, 20 девушек, кровь, алкоголь и O.Torvald на боксерском ринге. Первый клип к третьему альбому «Примат».

Далее — кадры со съемок и анонс большого концерта в Киеве (презентация альбома).


Режиссерами клипа стали лидер группы Женя Галич и Евгений Ножечкин (короткометражка «Океаны внутри нас»). Съемки проходили два дня на нескольких локациях: «Зеленый театр», бар «Штаны» и киностудия имени Александра Довженко.

Презентация альбома «Примат» пройдет в киевском клубе «Бинго» 23 ноября. Чтобы не пропустить начало продаж билетов — заполните форму предзаказа на Open.uа.

O.Torvald

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 7 комментариев
 • Real sound 28 октября 2012 г. 6:41
  В O,Torvald не те що відсутня музика, що є найголовнішим. Хлопаки повністю не вміють себе подавати на сцені. Зосереджено (музика і поведінка) на те що люди з'їдять. Маргіналізм гурта дратує. Чомусь всяке лайно хочуть пропхати з тою силою з якою колись пропихали комунізм і нацизм. Народ тупіє і перетворюється в натовп. А натовп мало подібний до людей, представників цивілізації. Американський письменник Рей Бредбері у "451° за Фаренгейтом описував повну антиутопію в тому плані що люди здичавіли до тих мір, що почали спалювати книжки, знищувати культуру, почали знищувати себе через надмірність свого его, через надмірність рабського (малого) розуму. Почався контроль одних над іншими: "Хай бачить лише один бік, а ще ліпше - жодного...Напихайте людям голови інформацією, яку не можна перетравити; захаращуйте їх нічого не вартими «фактами», аби вони переситилися, аби відчували себе «чудово поінформованими». І тоді вони вважатимуть, що думають, що рухаються вперед, хоч насправді й стоять на місці. І вони будуть щасливі, бо ті «факти» не змінюються...Давайте нам клуби, вечірки, акробатів, фокусників, карколомні трюки, реактивні автомобілі, мотоцикли-гелікоптери, секс і наркотики, якнайбільше того, що викликає автоматичні рефлекси! Якщо п'єса погана, якщо фільм беззмістовний, якщо вистава порожня, дайте мені дозу збуджувального - вдарте по нервах голосною музикою! І мені здаватиметься, ніби я реагую на п'єсу, хоч це всього-на-всього механічна відповідь на звукові хвилі. Але мені байдуже. Я люблю щоб мене добряче струснуло"Рей Бредбері відповідає нам: "Той, що косить траву на лузі, помре - і його ніби й не було, а садівник житиме багато поколінь"."Колись, у давнину, жив на світі дурний птах на ймення Фенікс. Кожні кілька сотень років спалював себе на вогнищі. Мабуть, той птах був кровним родичем людини. Але, згорівши, він щоразу відроджувався, поставав з попелу. І ми, люди, схожі на цього птаха, але маємо одну перевагу - ми знаємо, яку дурницю робимо. Ми знаємо всі дурниці, які наробили за тисячі років. А що ми це знаємо й завжди можемо озирнутись на них, то можна сподіватися: коли-небудь ми перестанемо розпалювати ці погребальні багаття і стрибати в вогонь. Кожне покоління залишає нам людей, які пам'ятають про помилки людства"Народ доходить до позитивного висновку, натовп - до негативного. Людина - високоінтелектуальна істота: людям притаманна організованість, притаманний внормований порядок. Людина - це завжди народ. Всякі "зомбі" - це натовп, вони ближчі до тварюк.Тому Люди слухаймо тільки якісну музику, живімо, а не просто існуймо. Як казав В. Черчіль "Мені не потрібно банато чого - лише найкраще".
 • Real sound 28 октября 2012 г. 6:45
  РемаркаВ. Черчіль "Мені не потрібно багато чого - лише найкраще"
 • Анонимный пользователь 19 октября 2012 г. 17:40
  Радует что пацпны делают что то новое, за что ОГРОМНОЕ СПАСИБО =) Но сам клип немного плагиат на Metallica - Whiskey in the jar, хотя может так и задумано раз басист в футболке Metallica
 • Анонимный пользователь 19 октября 2012 г. 12:23
  не клип, а реклама алкоголя с Монстром ))
 • Анонимный пользователь 19 октября 2012 г. 0:12
  Якась фігня, імхо.
 • Vladislav Gayduk   18 октября 2012 г. 18:34
  Давно от них ничего не видел интересногоПрям очень даже порадовали
 • Maxim Komlev   18 октября 2012 г. 18:03
  Зря запретили