Одеський гурт JULINOZA представив кліп у форматі VR

Опубликовано 29 апреля 2020 г.

Віртуальна прогулянка улюбленим містом — в екранізації пісні «Моє Місто».


 
Гурт JULINOZA, на чолі з композиторкою та мультиінструменталісткою Юлією Запорожець, представив новий кліп в нетиповому для українських артистів форматі VR. 
 
Прогулянка мальовничими місцями Одеси відображена в зйомці з оглядом на 360 градусів. Технології віртуальної реальності сприяють максимальному зануренню в атмосферу міста на березі Чорного моря.
 
Михайло Крикалов, режисер: «Мене, як художника візуальних ефектів, давно цікавить інтеграція технологій віртуальної реальності. Ключове завдання в подібних зйомках — створити сюжет, який виправдав би використання такої технології й сприяв залученню глядачів.
 
Разом із Юлі ми вирішили влаштувати віртуальну екскурсію містом, адже зараз — у період карантину прогулянки на свіжому повітрі ми цінуємо, як ніколи.
 
Кліп створювався за допомогою дрону та камери 360, включно з актуальними інструментами обробки сферичного зображення».
 
Юлі Запорожець, JULINOZA: «У кожного з нас є особливе місто — те, що ми називаємо домівкою. Іноді воно знаходиться не у фізичному просторі, а в глибині душі. Головне — відшукати його, адже тільки так можна знайти істину та відповіді на всі питання. Для мене таким містом завжди була Одеса, саме тому її знакові локації знайшли відображення в екранізації пісні».
 
У рамках презентації кліпу представлено відразу три різні формати — оригінальну версію, VR, а також лірик-відео.
 
Видавець — музичний лейбл Best Music. Реліз доступний для завантаження та стрімінгу в усіх онлайн-магазинах.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев