Новий сингл від GannaBaby: пляжний вайб і гостро-соціальна тематика

Опубликовано 23 июля 2021 г.

Київський гурт закликає не мовчати про проблеми ЛГБТ+.


Гурт GannaBaby представив третій і фінальний сингл із майбутньої платівки «НРА» під назвою «Особливі». На підтримку синглу музиканти також випустили й цілковито літній відеокліп, де панує легка пляжна атмосфера на березі Київського моря. Однак присвятили його не тільки гарячим літнім пригодам, а й далеко не простій та актуальній темі.

Кліп присвячений неприйняттю особливості та інакшості, зокрема, ЛГБТ+. Суспільство залякує, засуджує і критикує геїв, лесбійок, бісексуальних і трансгендерних людей замість того, аби їх зрозуміти. Тож GannaBaby закликають не мовчати про проблеми ЛГБТ+ й вірять, що любов у будь-якому випадку переможе.

Режисерами нового кліпу виступили самі учасники гурту, а продакшеном опікувалася відома кліпами для Alice Change, ASTRONATA і LUMIERE творча колаборація Bezdna (оператор — Дмитро Холішевський, продюсерка — Ірина Поліщук). Вони ж відзняли для GannaBaby відео «Лише Своє». З локацією для зйомок музикантам допомогла творча спільнота «Космос Табір».

Над новой платівкою гурт працює під чуйним саунд-продюсуванням Сергія Любинського в його студії звукозапису Revet Sound. Альбом під назвою «НРА» GannaBaby планують видати вже в жовтні. Там, зокрема, можна буде почути музичні колаборації з представниками молодої андеграунд-тусовки.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев