Новий кліп гурту «Тартак»

Опубликовано 25 августа 2016 г.

Сучасна Україна, Україна минула та острів Хортиця.


Сашко Положинський та гурт «Тартак» презентували черговий кліп до восьмого альбому «Ввічність». Прем’єра відбулась з нагоди 25-ї річниці незалежності України.

Зйомки відбулись на острові Хортиця в Запоріжжі. «В різний час, саме на Хортиці відбувалося чимало історичних подій, бувало багато знакових історичних постатей, вважаємо, що це особливе енергетичне місце, одне з найголовніших місць в Україні», — розповіли музиканти.

В пісні сучасна Україна переплітається з Україною минулого. «Це пісня-шана нашим предкам, які боролися за Україну, та пісня-звернення до сучасного покоління, яке має продовжувати цю роботу», — наголошує «Тартак».

Сашко Положинський: «Перша частина пісні написана доволі давно — кілька років тому. Я навіть зачитував той текст кілька разів зі сцени, як текст, який колись стане піснею. Востаннє таке виконання цієї частини пісні відбулося на сцені Київського міського будинку учителя, коли світлої пам'яті пан Євген Сверстюк вручав (як згодом виявилося — востаннє) мені Премію імені Василя Стуса. Восени 2014-го було дописано другу частину тексту».

Тартак

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев