Новый клип группы «Був'є»

Опубликовано 15 апреля 2016 г.

Саундтрек к фильму Тараса Химича «Жива»


В День своего рождения проект Сашка Положинского «Був'є» представил клип на песню «Закохані» к фильму Тараса Химича (автор клипов «Тартака» «Хулігани», «Наше літо», «Не кажучи нікому» и других).

Сюжет фильма пока держится в секрете, пока режиссер сообщил следующее: «Це історія жінки, це не про війну, хоча автомати там є».

Прямая речь Положинского: «Сьогодні “Був'є” виповнюється два роки. Рік тому в цей день я мусив вибачатися і визнавати, що багато з того, що хотілося й обіцялося, було не зроблено.

Та зараз ми надолужили згаяне — випустили дебютний альбом, зняли й оприлюднили два відеокліпи, записали кавер-дует з Віктором Павліком, створили саундтрек до художнього фільму.

Більше того, скажу по секрету, ми вже почали роботу над новим альбомом, але “показати” щось із нього поки не можемо. Зате сьогодні дійсно маємо що показати! Довгоочікувана для нас і, сподіваюся, для багатьох з вас прем'єра відео на пісню до фільму Тараса Химича “Жива”! Дякуємо Тарасові та всій команді за прекрасний подарунок на наш День народження і з нетерпінням очікуємо на фільм! Дякуємо усім, хто нам допомагає, підтримує та любить!»

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев