Новий кліп: «Руки’в Брюки» «Я вигадав світ»

Опубликовано 17 мая 2019 г.

Відео про тих, хто робить світ довкола кращим.


Рок-н-рольники «Руки’в Брюки» представили відео на пісню «Я вигадав світ». Це сингл до нового повністю україномовного альбому, випуск якого очікується восени.

«Основна ідея кліпу — показати реальних людей, які створили світ навколо себе, займаючись незвичною справою. Ці люди не тільки обрали справу відмінну від своєї профільної освіти, що досить типово для нашої країни, але й зайнялися тим, про що зазвичай кажуть:“Та кому це потрібно, хіба цим заробиш?”

Натомість у кадрі ми маємо дуже щасливих людей, які живуть у своє задоволення. Кожного з них було знято на його робочому місці, де навіть стіни просякнуті духом майстра.

Це люди вузького профілю: якщо хтось займається одягом, то суто вінтажним, якщо набиває татухи, то тільки з власних ескізів, якщо закрійник — лише спеціалізованих і дуже зручних жилетів, сумок тощо.

Такі люди власною справою і щастям роблять світ довкола кращим. Це дуже личить до такої ліричної пісні в дусі раннього соулу», — розповів Олександр Ремез, фронтмен гурту та один з режисерів кліпу.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев