Нові деталі фільму «Найкращі вихідні» від FILM.UA Group та Atlas Weekend: перший трейлер та дата прем’єри

Опубликовано 18 ноября 2021 г.

Чотири сюжетні лінії під саундтрек від The HARDKISS, Onuka та інших.


В основі нової комедії «Найкращі вихідні» — чотири різні сюжетні лінії, але кожного з героїв шлях так чи інакше приводить на фестиваль Atlas Weekend.

Стрічку, яку знімали влітку на Atlas Weekend в Києві, вийде у широкий кінопрокат 2 лютого 2022 року.

Сьогодні ж творці фільму презентували перший трейлер.

Отже, історії:

  1. Романтичний німець Ганс (Еліас Райхерт) приїздить до Києва та влаштовується волонтером на фестиваль, аби закохати у себе дівчину-організатора Ольгу (Дар’я Петрожицька), проте, все іде не за планом, і натомість він губить хедлайнера Пітера Похера (Йорг Бертхольд).
  2. Юна одеситка Аліса (Аліна Чебан) потайки від матері (Ірма Вітовська) їде до столиці на пошуки свого батька-рокера (Георгій Хостікоєв). Його творчістю вона надихалась з дитинства, але чи відповість очікування реальності?

       3. Хлопці з Кривого Рогу (Олександр Рудинський, Максим Девізоров, Максим Кириченко, Валерій Морозов) налаштовані влаштувати в столиці найгучнішу парубоцьку вечірку,  проте деякі зізнання перекреслять усі їх плани.

         4. Зі Львова на співбесіду до Києва їде Міра (Наталія Бабенко) — кар’єристка з синдромом відмінниці — разом з молодшим братом Лесиком (Тарас Денисюк). Однак, ці вихідні змінять все у їхньому житті, і поки Лесик відриватиметься на Atlas Weekend разом з alyona alyona, Мірі доведеться оббігати на підборах пів Києва, розшукуючи брата.

А ось чи зможуть герої подолати всі перепони та чого їм це буде коштувати — побачимо вже в лютому.

У фільмі знялись: Дар'я Петрожицька, Еліас Райхерт, Йорг Бертхольд, Ада Роговцева, Ірма Вітовська, Аліна Чебан, Богдан Осадчук, Георгій Хостікоєв, Наталія Бабенко, Тарас Денисюк, Максим Девізоров, Олександр Рудинський, Максим Кириченко, Валерій Морозов.

Серед музичних камео: The HARDKISS, Onuka, alyona alyona, Артем Пивоваров та інші.

Для всіх музикантів ролі у повнометражному кіно стали акторським дебютом. До того ж вони записали для фільму саундтрек, який буде презентовано вже на початку 2022 року. Саунд-продюсером фільму виступив Євген Філатов (The Maneken).

Режисером фільму став Влад Климчук.

Офіційні сторінки фільму «Найкращі вихідні» у соціальних мережах:

Instagram

Facebook

Фільм «Найкращі вихідні» створюється за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев