Нова пісня та кліп: U:LAV «Де Ж Тут Жити?»

Опубликовано 9 сентября 2019 г.

Дебютний кліп Анни Монастирської.


Анна Монастирська представила кліп на пісню «Де Ж Тут Жити?», яка, за словами співачки, з одного боку є іронічною, а з іншого — глибокою, відвертою і сильною.

«Пісня “Де ж тут жити?” — це опис людей, їх ментальності, ставлення до землі, на якій вони живуть», — розповіла U: LAV. Свій сценічний псевдонім U: LAV, до речі, Аня пояснює поєднанням двох анаграм — «Ю ЛАВ» (ти — любов) і «Ю ЛОУ» (ти — закон).

Пісня записана в студії звукозапису Revet Sound під керівництвом саундпродюсера Сергія «Knob» Любінського, який співпрацює з The HARDKISS, Vivienne Mort, Cape Cod, Cloudless та іншими.

Кліп створила починаюча режисерка Саша Черзорова, а своєю головною творчою підтримкою Аня вважає свою дівчину Настю.

U: LAV: «Ми знімали на Жуковому острові — це був максимально естетично прийнятний варіант. При правильному ракурсі створюється враження, що ти знаходишся в пустельному і дуже сухому місці, що нам і треба було. Танцюристів ми вибирали на кастингу, я здивувалася тому, що бажаючих було чимало — більше тридцяти. Відібрали п’ять. Ще я покликала в кліп свою дівчину Настю — її інопланетна зовнішність дуже органічно вписується в його концепцію.

Вона — моє натхнення і підтримка в хвилини занепаду. Ми зустрічаємося більше двох років, познайомилися в університеті, з якого через два місяці й пішли. Знаходимося в відкритих відносинах, але як лесбіянка я себе не позиціоную. У мене є любов до Людини, яка в мене вірить і дарує мені щастя».

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев