«Лайв дня»: міні-фільм за мотивами альбому Христини Соловій «Любий друг»

Опубликовано 5 декабря 2019 г.

Презентація напередодні турне по Україні.


Камерна атмосфера, інтимне світло настільних ламп, чорний рояль, старий програвач — цей антураж допоміг ще глибше розкрити платівку «Любий друг», адже кожна пісня в альбомі — потаємні, пережиті емоції та почуття Христини, яка вона вперше відкриває своєму слухачеві.

Через рік після виходу авторського альбому «Любий друг», Христина Соловій презентувала живу версію платівки.

Разом зі співачкою на репетицію зібрались музиканти Павло Литвиненко (клавіші), Микита Юдін (електрогітара), Артем Таранін (бас-гітара), Денис Швець (барабани), які є невід’ємною частиною кожного концерту Христини Соловій. Вони відповідають за потужність та запальність виступу, та музичні експерименти виконавиці на кожному концерті.

Відео було знято у Будинку звукозапису, де в різні часи свої перші записи робили Софія Ротару, Володимир Івасюк, Василь Зінкевич, Назарій Яремчук та багато інших українських виконавців. Саме на цій студії був записаний альбом «Любий друг».

Альбом «Любий друг» можна назвати інтимною книгою, що зберіг всі ніжні відчуття та емоції мрійливої дівчини, яка пізнала справжні почуття. Саме тому у відео між піснями звучать любовні листи відомих людей — від Лесі Українки до Фіцджеральда.

Відчути схожу атмосферу можна буде на найближчих концертах Христини Соловій

06 грудня – Дніпро

07 грудня – Харків

08 грудня – Полтава

12 грудня – Київ

15 грудня – Львів

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев