Гурт The Velvet Sun зняв кліп в 11 областях України

Опубликовано 17 сентября 2021 г.
Автор: Open.ua

Заради відео «Іграшковий собака» музиканти та їхні друзі вісім днів подорожували по одинадцяти областях України.


Режисер відео — Олександр Житков, відомий по своїй роботі з українським рок-гуртом Sinoptik. У кліпі задіяно більше 20 чоловік, а також популярний український письменник Павло Коробчук, якого з музикантами пов'язують численні спільні творчі проекти.

«Цей кліп — подарунок нашій країні до її ювілею! Наша головна мета — показати глядачеві, як прекрасна наша країна. Нас часто тягне на екзотичні острови або в Європу з її дивовижною архітектурою, в чужій країні ми розглядаємо кожен куточок, а в своїй — біжимо кудись, не бачачи нічого. А це дуже несправедливо по відношенню до України, де є унікальні і дивовижні місця! Ми всі багато подорожуємо, також у нас був досвід роботи за кордоном — один з кліпів ми знімали в Ізраїлі, в Іудейській пустелі, де, можливо, колись ходив сам Ісус. Але таких вражень, як після роботи над цим відео, ми не відчували ніколи!», — розповіли учасники арт-проєкту The Velvet Sun.

Кліп знімали у Львівській, Закарпатській, Івано-Франківській, Волинській, Житомирській, Херсонській, Миколаївській, Одеській, Запорізькій, Черкаській та Київській областях, а також в місті Києві.

Гурт The Velvet Sun спеціально вибирав максимально контрастні локації — наприклад, Карпатські полонини, Коростишівський кар'єр і пляжі недалеко від Грибівка, щоб глядач побачив, наскільки багато є унікальних і не схожих одне на одне місць в їхній рідній країні. Сміючись, гурт зізнається, що це відео могло б стати чудовим рекламним роликом для реклами внутрішнього туризму.

Багато кадрів на відео зняті з дрона. Й саме йому дісталося найбільше пригод на знімальному майданчику:

«В Одеській області в нього... закохалися чайки. Самці літали за ним з рибою в дзьобах, а потім взагалі влаштували бійку прямо в повітрі. А під час зйомок біля підніжжя вершини гори Піп Іван (межа Івано-Франківської та Закарпатської областей) раптово почалася гроза зі шквальним вітром. Дрон, витративши в боротьбі з негодою залишок заряду акумулятора, приземлився десь серед ялин і буків, і ми ніяк не могли його знайти. Майже в повній темряві, нам вдалося натрапити на хату, де жила сім'я сироварів зі своєю собакою. Почувши нашу історію, добрі господарі послали собаку на пошуки, а через двадцять хвилин геніальний пес пастушої породи виніс з гущавини дрон — цілим і неушкодженим».

The Velvet Sun

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев