Гурт Our Atlantic презентував кліп про маніпуляцію сучасного ТБ

Опубликовано 1 мая 2020 г.

5 фактів про нову роботу інді-новачків з Умані.


 
Хто такі Our Atlantic 
 
Інді-поп команда Our Atlantic вперше заявила про себе 2 роки тому. З того часу гурт встиг випустити міні-альбом «Pillow», а також виступити на фестивалях Leopolis Jazz Festival, Respublica FEST, Faine Misto, ZaxidFest, Vertuha Arts Festival та декількох столичних локаціях.
 
«Час Розваг» 
 
Пілотним синглом з майбутнього міні-альбому, вихід якого заплановано на 8 травня, стала пісня «Час Розваг». Відомо, що в майбутній реліз увійде також багатьом знайомий інді-хіт «Чуєш». Новий сингл та міні-альбом представляє лейбл Mnogo Vody. 
 
 
Нове концептуальне відео
 
Кліп «Час Розваг» — це концептуальний арт-жест проти маніпуляції сучасного ТБ. 
 
Our Atlantic:
 
«Наша нова робота про фейкові новини, відкриту та приховану брехню у ЗМІ, інформаційний шум і можливість протидіяти йому. Головна ідея — завжди перевіряти інформацію, аби не дати себе обдурити, і критично мислити, себто танцювати лише під свою дудку», — розповідають Our Atlantic.
Зіркова знімальна група та реверсна зймока
 
Оператором кліпу став документаліст Юрій Грузинов (фільм «Перша сотня». Разом з режисером Денисом Захаровим (відео Jamala, The Maneken та інших) вони реалізували оригінальний прийом — реверсна зйомка з сінхроним ліпсінгом. Вокаліст Our Atlantic Віктор Байда виконав пісню не тільки задом-наперед, але й в прискореному темпі. 
 
Символізм кліпу
 
Денис Захаров, режисер:
 
«Сюжет пісні спонукав зняти головну частину кліпу у зворотньому порядку. Це символізує доволі звичне явище, коли новини подаються глядачеві в не зовсім чесному або ж повному обсязі.
 
Спочатку нам розповідають про вбивство сокирою у маленькому містечку, а після чуєш — очікується сонячний день, можливий маленький дощик». 
 

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев