Гурт KALUSH випустив анімаційний кліп

Опубликовано 3 сентября 2020 г.

В повітрі запахло понтами.


«Неважливо як до тебе рамсять. Важливо — як ти на це реагуєш»

«Пафоc» — вже сьомий кліп в відеографії українського хіп-хоп проекту і перший кліп гурту без самих учасників гурту.

Авторами нового відео виступив художник та аніматор Сашко Даниленко (кліпи «ТНМК» «Гупало Василь», «ДахаБраха» «Монах», alyona alyona «Якби я була не я» та інші) та аніматорка Марина Веремеєнко.

Сашко Даниленко: «Карантинне заточення подарувало можливість переглянути улюблені фільми знов, і коли розмова зайшла про роботу над кліпом Калушу, я одразу захотів зробити його кіногінічним. До листу натхнення увійшли Джон Уік, Блейдраннер, Акіра, Привид в обладунках, Брат, Дитя людське та інші. Зазвичай я працюю над усіма етапами створення кліпу самостійно, але на цьому проекті мені хотілося знайти правильну людину для роботи над анімацією. Коли я побачив роботи Марини, відразу зрозумів — це воно».

Сюжет кліпу розгортається навколо історії про малооптимістичний світ майбутнього, де класова нерівність сягає ще більшого розриву. Також у кліпі розкривається таємниче походження одного з учасників гурту.

«Ми самі задаємо тренди і ми виводимо в топи ті чи інші канони. Зарозумілість і пафос — давно вийшли з моди» — ось головний меседж нового треку.

Kalush

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев