Гурт Cloudless презентував танцювально-іронічний сингл «Псих»

Опубликовано 22 октября 2021 г.

Повернення до часів «Євробачення».


Новий сингл гурту Cloudless — і знову прем’єра на телебаченні. Драйвову пісню «Псих» почують глядачі одразу трьох відомих телевізійних проєктів: «Холостячка», «Хата на Тата» та «Маска».

Свіжий трек хлопців так само потужний, як і хіт «Drown Me Down». Новий сингл записано разом з вокалістом Юрієм Каналошом, який нещодавно повернувся до гурту. Саме з ним гурт сколихнув нацвідбір на «Євробачення» 2020-го піснею «Drown Me Down».

Музиканти зізнаються, що хотіли б, аби люди просто насолодилися й повеселилися, слухаючи «Псих». Це саме та пісня, яку включаєш і танцюєш, мов божевільний, не думаючи, що про тебе подумають інші.

«Ми хотіли спробувати щось веселе й зовсім інше, ніж попередні пісні, показати різні сторони нашої групи. Музика — як життя. Вона викликає різні емоції. Не має бути все сумним, смутку й у житті вистачає! Світ потребує позитиву, ми хочемо додати в нього більше веселих і драйвових фарб. Нова пісня Cloudless з гумором і є відображенням нашого настрою сьогодні», — розповідають учасники гурту.

Так, артисти характеризують трек як пісню про легку безбашеність і з драйвом та музичним смаком висміюють те, як люди «виносять мозок» одне одному через якісь дрібниці. Палкі конфлікти, катавасія «то люблю, то ненавиджу», «психічна» самозакоханість — коротше, він «Псих», а ви робіть із цим, що хочете.

Попереду — кропітка студійна робота й вихід ще трьох синглів.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев