Гурт «Бумбокс» випустив першу частину серіалу про запис альбому у Франції

Опубликовано 11 декабря 2018 г.

«Код Френч» = «Таємний Код».


Майбутній альбом гурт «Бумбокс» почав записувати на своїй улюбленій столичній студії «Бобіна», але в якийсь момент, з подачі фронтмена Андрія Хливнюка, команда вирішила не обмежуватися рамками однієї країни й відповісти на питання, яке їм постійно ставлять: «Чи відрізняється студійна робота в Україні від роботи в іншій країні?»

Щоб відповідь іскрилася неспростовними аргументами і була цікава всім, від школяра до міністра, гурт вирішив відзняти все, що з ними відбувається у вигляді документального серіалу.

В знаменитій французькій студії «La Fabrique» команда зняла терабайти відео, які планує вмістити в чотири серії.

Перша серія вийшла сьогодні, 11 грудня.

«Бумбокс»: «“Код Френч” для тих, хто разом із жартами й “солдатськими історіями” дійсно цікавиться музикою. Не тільки її кінцевою складовою, у вигляді синглу чи кліпу, великого концерту чи прес-конференції артиста, але музикою в момент її створення. Ти бачиш як переживають і радіють дорослі музиканти, як налагоджується спілкування з людьми, яких ти не знав п'ять хвилин тому, як механічне виконання пісні розсипається і з'являється та сама магія, яка в майбутньому буде качати тебе з крихітного динаміка телефону і на стадіонному концерті — саме про це “Код Френч”».

Оператором-постановником виступив Денис Дужник (зняв для «ББ» відео «Люди», «Рок-н-рол», «Голий Король»), а режисером монтажу — Станіслав Гуренко («Тримай мене», «Злива» (live), «Скрейчово»).

Назва серіалу «Код Френч» правильно перекликається з назвою майбутнього альбому «Таємний код», а саму назву блискуче виконала Евеліна Яцеленко, яка працювала над оформленням міні-альбому й туру «Люди».

Фото: Валентин Матіюк

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев